Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi

Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi

Adana ili ve ilçelerinde yaşayanlar için İnternetten Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi adresi e devlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastane Adı: Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi
Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Telefon Numarası: 0 (322) 225 9329
Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi  Fax Numarası:0 (322) 225 3758
Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Adresi: Hacı Ömer Sabancı Caddesi Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Seyhan/ADANA
İlçe: Seyhan
İl: Adana
Web Adres: http://www.cukurovadh.gov.tr/
Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi  http://www.cukurovadh.gov.tr/  adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca e-randevu ve laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet  Hastanesi Online Randevu Almak İçin Ağağıdaki Resmi Tıklayınız.

mhrs-randevu-alma-sistemi

İNTERNETTEN HASTANE RANDEVU ALMAK İÇİN…

Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi web sayfasında göreceğiniz “Online Randevu” butonuna tıklayıp MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ (MHRS)’ne ulaşabilirsiniz. MHRS ile randevu almak için sisteme kayıt olmak şarttır. Daha önceden hastanemizde tedavi olmuş, randevu almış olsanız dahi MHRS’nde internet üzerinden randevu alabilmek için kayıt yapılması gereklidir.

MHRS sistemine kayıt olmak için açılan MHRS sayfasındaki “Yeni Üye” butonuna tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor.

E-posta adresinizi doğru yazmak zorundasınız. Çünkü üye kaydınızla ilgili onay kodu gireceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

 

Parola ise daha sonraki randevularınızda MHRS’ne giriş için kullanacağız parolanızdır, bunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra “Onay Kodu Gönder” butonuna tıklayıp formu kaydedin. Bir kaç dakika içersinde girmiş olduğunuz e-posta adresinize onay kodu gönderilecektir.

E-posta adresinize gelen postadaki onay bağlantısına tıklayıp kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra TC Kimlik Numaranız ve kendi belirlediğiniz parolanızla MHRS’ne giriş yapabilir ve randevu alabilirsiniz.

İnternetten randevu alımı ile ilgili görüntülü yardım için MHRS Sayfasındaki sağ altta göreceğiniz Yardım ikonuna tıklayabilirsiniz.

TELEFONLA HASTANE RANDEVUSU ALMAK 

Sağlık Bakanlığı ALO 182 hattını arayarak hastanemizden randevu alabilir, dilerseniz randevularınızı ALO 182 ‘den iptal edebilirsiniz. Lütfen muayene randevusu almak için ALO 182′den başka bir numarayı aramayınız.

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. hilal küçükateş diyor ki:

    Bu hastanede diş doktoru yok

Yorum Yaz