Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğü

Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğü

Milli eğitim bakanlığı tarafından görevlendirilen milli eğitim müdürlükleri göreve getirildikleri il üzerinde öğrencilere daha faydalı eğitim ve öğretim verme amacıyla değişik çalışmalar yaparak öğrencilerin başarılarının daha bir artmasında katkıda bulunurlar. Aksaray milli eğitim müdürlüğü getirildiği görevinde başarılı işler yaparak öğrencilerin eğitim ve öğretim konusunda gelmesi gereken yerlere getirme konusunda oldukça başarılı işlere imza atmışlardır.

Aksaray Milli eğitim müdürlüğü asli görevlerinden olan öğrenci planlamasında da başarılı işlere imza atarak daha kaliteli eğitim görmeleri adına elinden gelen bütün çalışmaları sunmaktadır. Aksaray ili edevlet sistemi ile birlikte öğrencilerin her türlü sorunlarıyla da yakından ilgilenen müdürlük bu sayede başarılı işlere imza atarak adını başarılarıyla duyurmuştur.

Aksaray milli eğitim müdürlüğü, bu güne kadar veli ve okul idareleriyle iş birliği içinde kalarak öğrenciler üzerinde çalışmalar yaparak daha yüksek yerlere gelmelerinde büyük bir emek sarf etmişlerdir. Öğrencilerin bu gün ilde başarılı olmalarındaki en büyük nedenlerden biri olan milli eğitim müdürlüğü bu bağlamda takdir edilecek işlere imza atmıştır.

Aksaray Milli eğitim müdürlüğü adresi: İl Mill Eğitim Müdürlüğü Yeni Sanayi Mah. 2/E 90 Bul. No47 Ek Valilik 3 Nolu Hizmet Binası 68100 AKSARAY

Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğü Telefonu: 0 (382) 213 68 40, 212 00 12, 212 64 94

Aksaray Milli eğitim müdürlüğü için tıklayınız.

Etiketler: , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.