Ankara (Başkentgaz) Doğalgaz Borç Sorgulama

Ankara (Başkentgaz) Doğalgaz Borç Sorgulama

Ankara’da ikamet eden herkes başkentgaz.com.tr resmi internet sitesi üzerinden doğalgaz ile ilgili herşeye kolaylıkla ulaşabilirler. Doğalgaz dağıtımı Başkent doğalgaz dağıtım A.Ş. tarafından yapılmaktadır. Siteye girdikten sonra doğalgaz fiyatları, yeterlilik alan firmalar(1-Proje-İç Tesisat Yapım, Bakım-Onarım Yetkisine Sahip Olan Firmalar, 2-Proje Yetkisine Sahip Olan Firmalar, 3- Servis Hattı, Yapım, Bakım-Onarım Yetkisine Sahip Olan Firmalar,4- Müşavirlik-Kontrol-Denetim Yetkisine Sahip Olan Firmalar), Proje bilgilerini sorgulama, Doğalgaz randevu sorgulama, doğalgaz abonelik, abone merkezleri sorgulama, doğalgaz alım bilgileri, Başkentgaz  fatura borç sorgulama işlemlerini yapabilirler.

 

 

Başkentgaz Fatura Borç Sorgulama
Yukarıdaki linke tıklayarak Abone numarasının ilk sekiz karekterini girdikten sonra sorgula butonuna basarak bu ay ve geçmiş dönem doğalgaz  fatura borç sorgulama yapabilirsiniz.

 

 

Ön Ödemeli Gaz Alımlarım?
Yukarıdaki linke tıklayarak Abone numarasının ilk sekiz karekterini girdikten sonra sorgula butonuna basarak bu ay ve geçmiş dönem ön ödemeli doğalgaz alımlarınızı görebilirsiniz.

 

 

 

Ankara (Başkentgaz) Doğalgaz Fatura Ödemesi

 

 

 

Başkentgaz İnternetten Yeni  Abonelik İşlemleri

 

 

Yukarıdaki linke tıklayarak Konut Aboneliği, Ticarethane (Şahıs ve Şirket) Aboneliği, Vakıf ve İbadethane Aboneliği, Kapıcı Dairesi Aboneliği, Resmi Kurum Aboneliği, Merkezi Sistem Kazan Aboneliği (Büyük Sayaç) aboneliği yaptıracaklar için başvuruda gerekli evrak ve belgeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

Başkentgaz Doğalgaz Fiyatları

 

 

Yukarıdaki linki tıklayarak  ay ve yıl seçtikten sonra tarifeyi göster butonuna basınız ve metreküp başına ödediğiniz ücreti sorgulayın.

 

 

 

 Başkentgaz  Randevu Sorgulama

 

 

Yukarıdaki linki tıklayarak proje numarasının tamamını girdikten sonra başkentgaz randevu tarihinizi öğrenebilirsiniz.

 

 

Başkent Doğalgaz İletişim Bilgileri

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş.
TOROS SOKAK NO:20 SIHHİYE – ANKARA

TEL : 0 – 312 – 231 71 80
FAX: 0 – 312 – 230 81 09

e-mail: info@baskentdogalgaz.com.tr

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz