Araba Borç Sorgulaması

Araba Borç Sorgulaması

Araç Borç Sorgulama

Araç Borç Sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için siz de devlet bünyesinde gelişen birçok haberden en kısa zamanda ve etkili bir şekilde haberdar olmak için www.edevlet.com sitemize giriş yapabilir ve istediğiniz tüm haberlere sitemiz dahilinde ulaşabilirsiniz. Araba borcu sorgulama, araç borcu sorgulaması, araba mtv sorgulaması,araç mtv sorgulaması, araba borcu yoktur sorgulaması gibi sorgulamarı aşağıda verilen adresten yapabilirsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığının hizmeti olan internet üzerinden Araba Borç Sorgulaması yapma imkanı sunan sayfada sorgulama yapabilmek için ilk olarak aşağıdaki linki tıklamasınız. Araba Borcu Sorgulaması için   intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp giriş yapınız. Açılan sayfada  MTV Sorgulama ve Ödeme yazısını tıklamalısınız. Sonra PLAKANIZI bitişik giriniz.(34zg834 gibi)
Daha sonra  Tc Kimlik no veya Vergi Nonuzu belirtilen yere yazıyorsunuz. Son olarakta  Tescil Tarihini giriyorsunuz. Vergi Dairesi kayıtlarında tescil tarihi, ikinci el araçlar için noter satış sözleşmesindeki satış tarihi veya araç ruhsatı üzerindeki tarihtir. Yeni araçlar için ise aracın trafiğe çıkış tarihidir. 

Yazı Konuları:araba borç öğrenme, araba borcu öğrenme, araba borcu sorgulama, araba borcu yoktur sorgulaması, araba mtv sorgulaması, arababorç sorgulama edevlet, araç borç sorgulama borcu yoktur edevlet, Araç borç sorgulaması, araç borcu sorgulaması, araç borcu yoktur sorgulama edevlet, araç mtv sorgulaması, e devlet borcu yoktur edevlet, e devlet şifresi ile araç borç sorgulama, e-devlet şifresi ile araçborçu sorgulama, oto borc edevlet, oto borç sorgulama edevlet, oto borç sorgulaması, otomobil borç sorgulaması, plakadan araba borç sorgulama, plaka ile araba borcu sorgulama, taşıt borç sorgulaması, tc kimlik borç çıkarma edevlet

Araç Sorgulama işlemleriniz için TIKLAYINIZ.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 28 yorum yapıldı:

 1. haşim evmez dedi ki:

  trafik borcu

 2. FUAT ÇELİK dedi ki:

  16 FM 463 PLAKALI ARABAMIN SIGORTA BORCU NEKADARDIR

 3. eren dedi ki:

  borc kaç 34rs650

 4. nejat çetin dedi ki:

  nereye borcum var

 5. ayetullah dedi ki:

  23 AY 578 plakalı aracın sigorta borcunu öğrene bılırmıyım

 6. suleyman gurcan dedi ki:

  16 BVZ 36 plakalı arabanın borcu ne kadardır

 7. murat dedi ki:

  79da360 borç nekadar

 8. ayhan gürün 46 ez 752 dedi ki:

  arabamın borcu varmıdır

 9. ali dedi ki:

  20ec738
  borcu varmı

 10. alaittin kara dedi ki:

  31 sk 249 nolu arabanın borcu varmı

 11. mehmet ali ysvaş dedi ki:

  42 vy 682 aracimin nekadar bircu var

 12. yıldırım dedi ki:

  02 dd 346 plakalı aracın sigorta borcu varmı,sigorta bitiş tarihi ne zaman

 13. alaaddin demir dedi ki:

  34ny512 plakalı arabanın borcu varmı

Yorum Yaz