Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü

Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü

Milli Eğitim Müdürlüklerinin yaptığı çalışmalar arasında, öğrencilerin ders disiplinlerinde daha uyumlu olmaları için gerekli araştırmalar yapılarak öğrenci işlerinden sorumlu okul yönetmenliklerine aktarılır. Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü de üzerine düşen hassasiyeti en iyi şekilde yaparak, öğrencilerin yıl içerisinde derslerine adapte olmalarını sağlamaktadır. Bu nedenle Artvin’de yaşayan öğrencilerin başarı oranı yüksek olarak görülür.

Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrenci velilerinden gelen olumlu teklifleri de değerlendirerek, başarı seviyesinin daha fazla nasıl yükseltileceği hakkında fikir alışverişinde bulunan ve bu fikirleri gerekli makamlara ileterek gerçekleşmesini sağlayan Milli Eğitim Müdürlüklerinden biridir. Bağlı olduğu bakanlığa gerekli teklifleri en iyi şekilde sunan müdürlük yaptığı işlerden olumlu neticeler almıştır.

Artvin Milli Eğitim Müdürlüğüne ulaşarak, dilediğiniz ve iyi olarak ön gördüğünüz tüm teklif ve fikirlerinizi kolaylıkla sunabilirsiniz. Kısa sürede belirttiğiniz fikirler hakkında netice alarak, gönlünüz rahat bir şekilde geleceğinizin umudu öğrencileriniz için faydalı olacaksınız.

Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi: Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4

Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü Telefonu: 0 466 212 10 32 – 0 466 212 59 51 – 0 466 212 59 53 – 0 466 212 59 52 – 0 505 475 63 18

Etiketler: ,

Yorum Yaz