Bağkur Sicil No Sorgulama

Bağkur Sicil No Sorgulama

Bağkur Sicil No Sorgulaması yapabilmek için PTT den alınmış e-devlet şifrenizle Bağkur Gün Sorgulama, Bağkur Sorgulama, Bağkur Hizmet Dökümü,  ve Bağkur Emekli Maaşı sorgulamalarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bağkur Sicil No Sorgulama e-devlet üzerinden yapılabiliyor yada 15.12.2011 tarihi itibari ile bağkur hizmet dökümü sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için sgk.gov.tr adresini ziyaret ediniz. Çünkü artık sgk.gov.tr adresinden ssk hizmet dökümü ve bağkur hizmet dökümü sorgulamasını rahatlıkla yapabilirsiniz. sgk gov.tr adresinden 4a hizmet dökümü’nü tıklayarak ssk hizmet dökümü sorgulamasını, 4b hizmet dökümüne tıklayarak bağkur hizmet dökümü sorgulamanızı yapabilirsiniz.

 

 

 

Kredi Kartı İle Bağkur Prim Ödemesi yapmak için tıklayınız.

 

Kişisel bilgilerin korunması kapsamında sorgulama işlemlerinin tek merkezden hızlı ve güvenli bir şekilde yürütülebilmesi için 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle işlemleri artık e-devlet sistemi üzerinden PTT’den alınacak kişiye özel e-devlet şifresi ile yapılabilecek. 1 TL ödeyerek PTT’den aldığınız, üzerindeTC kimlik no’su olan nüfus cüzdanınızla e-devlet şifrenizi alıyorsunuz. E-devlet şifrenizi kaybetmeniz halinde yenisini 10 TL ödeyerek alacağınızı unutmayın. E-Devlet Kapısından ilk girişinizde e-devlet sistemi size e-devlet şifresini değiştirmenizi isteyecek. Yeni e-devlet şifreniz giriş yaptıktan sonra artık e-devlet üzerinden dilediğiniz Bağkur Sicil No Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. E-devlet içinde kısa yoldan Bağkur Sicil No  Sorgulama yapmak için. e-devlet Sorgulama sisteminde Bağkur Sorgulama işlemleri başlığı altında sorgulanabiliyor.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 7 yorum yapıldı:

 1. ömer faruk bağlam diyor ki:

  bakur kaydım varmı

 2. kazım çulha diyor ki:

  emeklilik izmir ödemiş

 3. Anonim diyor ki:

  bu şifreyi getirdiler negiriyoruz ne de borcumuzu biliyoruz.

 4. hasan diyor ki:

  öz

 5. Zülfü demir diyor ki:

  Ssk ve Bağkur toplam gün sayımı ve ne zaman emekli olabilirim

 6. Hüseyin diyor ki:

  Bağkur sicil no sorgulama yapabilmek için nasıl bir işlem gerekmektedir acaba

 7. Harun diyor ki:

  Sesekapirimimintoplamı

Yorum Yaz