Bandırma Devlet Hastanesi Randevu

Bandırma Devlet Hastanesi Randevu

Bandırma ili ve ilçelerinde yaşayanlar için İnternetten Bandırma Devlet Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca bandırma devlet hastanesi telefon numarası, fax numarası ve bandırma devlet hastanesi adresi edevlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastane Adı: T.C Sağlık Bakanlığı Bandırma Devlet Hastanesi
Bandırma Devlet Hastanesi Telefon Numarası: (0266) 738 00 22
Bandırma Devlet Hastanesi Fax Numarası:
Bandırma Devlet Hastanesi Adresi: İhsaniye Mh. Hastane Sk. No:2 Bandırma Merkez
İlçe: Bandırma
İl: Balıkesir
Web Adres: www.bandirmadh.gov.tr
Bandırma Devlet Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

 

Bandırma Devlet Hastanesi Online Randevu Almak İçin Ağağıdaki Resmi Tıklayınız.

mhrs-randevu-alma-sistemi

İNTERNETTEN HASTANE RANDEVU ALMAK İÇİN…

Bandırma Devlet Hastanesi web sayfasında göreceğiniz “Online Randevu” butonuna tıklayıp MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ (MHRS)’ne ulaşabilirsiniz. MHRS ile randevu almak için sisteme kayıt olmak şarttır. Daha önceden hastanemizde tedavi olmuş, randevu almış olsanız dahi MHRS’nde internet üzerinden randevu alabilmek için kayıt yapılması gereklidir.

MHRS sistemine kayıt olmak için açılan MHRS sayfasındaki “Yeni Üye” butonuna tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor.

E-posta adresinizi doğru yazmak zorundasınız. Çünkü üye kaydınızla ilgili onay kodu gireceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

 

Parola ise daha sonraki randevularınızda MHRS’ne giriş için kullanacağız parolanızdır, bunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra “Onay Kodu Gönder” butonuna tıklayıp formu kaydedin. Bir kaç dakika içersinde girmiş olduğunuz e-posta adresinize onay kodu gönderilecektir.

E-posta adresinize gelen postadaki onay bağlantısına tıklayıp kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra TC Kimlik Numaranız ve kendi belirlediğiniz parolanızla MHRS’ne giriş yapabilir ve randevu alabilirsiniz.

İnternetten randevu alımı ile ilgili görüntülü yardım için MHRS Sayfasındaki sağ altta göreceğiniz Yardım ikonuna tıklayabilirsiniz.

TELEFONLA HASTANE RANDEVUSU ALMAK 

Sağlık Bakanlığı ALO 182 hattını arayarak hastanemizden randevu alabilir, dilerseniz randevularınızı ALO 182 ‘den iptal edebilirsiniz. Lütfen muayene randevusu almak için ALO 182′den başka bir numarayı aramayınız.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz