Beykoz Devlet Hastanesi

Beykoz Devlet Hastanesi

Devlet hastaneleri bünyesinde yapılan yenilikler arasında her geçen gün yeni hastanelerin kurulması da elbette en önemli etkenlerden biridir. İstanbul genelinde çok sayıda kurulan devlet hastanelerinden biri olan ve Anadolu yakası Beykoz’da hizmet veren Beykoz Devlet Hastanesi Randevu ile sağlık sorunlarınızı daha kolay şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Yapılan çalışmalar sonrasında devlet hastanelerine ulaşım ve muayene olma yöntemlerinde yeni gelişmelerin yer aldığı Beykoz Devlet Hastanesinde en iyi şekilde tedavinizi olabileceksiniz. Özellikle alanında eğitimle uzmanların çalışmalarından dolayı daha kısa sürede hastalıkların önüne geçmede oldukça başarılı sonuçları daha kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Beykoz Devlet Hastanesi size en yakın hastane olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Her türlü sorun, şikâyet ve önerileriniz ve hastane çalışanları hakkında bilgi almak için Beykoz Devlet Hastanesine ulaşmak için gerekli irtibat numaraları ve iletişim bilgilerini sizlere sunuyoruz.

Beykoz Devlet Hastanesi Adres: Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1 Beykoz / İSTANBUL

Telefon: (216) 322 22 10

 Faks:  (216) 413 79 58

Beykoz Devlet Hastanesi web sitesi: www.pasabahcedh.gov.tr

Beykoz Devlet Hastanesi Telefonla Randevu için 182’yi arayabilirsiniz.

Misyonumuz

Tıp ahlakı ilkelerine sadık kalarak, Tüm hastane çalışanlarının katılımı ile bakmakla yükümlü olduğumuz hasta ve yakınlarının İhtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde bilimsel temellere dayalı kaliteli ve insani değerler yaratan bir kurum olarak sağlık ve eğitim hizmeti sunmak, bu hizmetin Sürekli iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sağlık hizmetinde gelişen teknolojinin ışığında hasta ve hasta yakınlarına en iyi hizmeti veren kamu hastanesi olmaktır.

 

Etiketler: , ,

Yorum Yaz