Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

İzmir ili ve ilçelerinde yaşayanlar için İnternetten Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi adresi e devlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastane Adı: Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası: 0(232) 454 01 01
Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi  Fax Numarası: 0(232) 454 01 02
Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adresi: Buca Merkez
İlçe: Buca
İl: İzmir
Web Adres: www.bucadogumcocuk.gov.tr
Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları  Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi  www.bucadogumcocuk.gov.tr  adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca e-randevu ve laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

 

İNTERNETTEN HASTANE RANDEVU ALMAK İÇİN…

Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi  web sayfasında göreceğiniz “Online Randevu” butonuna tıklayıp MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ (MHRS)’ne ulaşabilirsiniz. MHRS ile randevu almak için sisteme kayıt olmak şarttır. Daha önceden hastanemizde tedavi olmuş, randevu almış olsanız dahi MHRS’nde internet üzerinden randevu alabilmek için kayıt yapılması gereklidir.

MHRS sistemine kayıt olmak için açılan MHRS sayfasındaki “Yeni Üye” butonuna tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor.

E-posta adresinizi doğru yazmak zorundasınız. Çünkü üye kaydınızla ilgili onay kodu gireceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

 

Parola ise daha sonraki randevularınızda MHRS’ne giriş için kullanacağız parolanızdır, bunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra “Onay Kodu Gönder” butonuna tıklayıp formu kaydedin. Bir kaç dakika içersinde girmiş olduğunuz e-posta adresinize onay kodu gönderilecektir.

E-posta adresinize gelen postadaki onay bağlantısına tıklayıp kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra TC Kimlik Numaranız ve kendi belirlediğiniz parolanızla MHRS’ne giriş yapabilir ve randevu alabilirsiniz.

İnternetten randevu alımı ile ilgili görüntülü yardım için MHRS Sayfasındaki sağ altta göreceğiniz Yardım ikonuna tıklayabilirsiniz.

TELEFONLA HASTANE RANDEVUSU ALMAK 

Sağlık Bakanlığı ALO 182 hattını arayarak hastanemizden randevu alabilir, dilerseniz randevularınızı ALO 182 ‘den iptal edebilirsiniz. Lütfen muayene randevusu almak için ALO 182′den başka bir numarayı aramayınız.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz