Çekerek Devlet Hastanesi

Çekerek Devlet Hastanesi

Yozgat ili ve Çekerek ilçesinde yaşayanlar için İnternetten Çekerek Devlet Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Çekerek Devlet Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve Çekerek Devlet Hastanesi adresi e devlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastanede Olan Poliklinik Branşları :Acil Poliklinik, Aile Hekimliği Polikliniği, Kadın Doğum Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Anesteziyoloji ve Reanimatasyon Polikliniği, Üroloji Polikliniği, Çocuk Polikliniği, Diş Ünitesi

Hastane Adı: Çekerek Devlet Hastanesi
Çekerek Devlet Hastanesi Telefon Numarası: 0(354) 468 11 63
Çekerek Devlet Hastanesi  Fax Numarası:0(354) 468 14 50
Çekerek Devlet Hastanesi Adresi: Yeniyol Mah. Lise Cad. Hastane Sok. Çekerek/YOZGAT
İlçe: Çekerek
İl: Yozgat
Web Adres: www.cekerekdh.gov.tr
Çekerek Devlet  Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: Çekerek Devlet Hastanesi  www.cekerekdh.gov.tr  adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca e-randevu ve laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

İNTERNETTEN HASTANE RANDEVU ALMAK İÇİN…

Çekerek Devlet Hastanesi  web sayfasında göreceğiniz “Online Randevu” butonuna tıklayıp MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ (MHRS)’ne ulaşabilirsiniz. MHRS ile randevu almak için sisteme kayıt olmak şarttır. Daha önceden hastanemizde tedavi olmuş, randevu almış olsanız dahi MHRS’nde internet üzerinden randevu alabilmek için kayıt yapılması gereklidir.

MHRS sistemine kayıt olmak için açılan MHRS sayfasındaki “Yeni Üye” butonuna tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor.

E-posta adresinizi doğru yazmak zorundasınız. Çünkü üye kaydınızla ilgili onay kodu gireceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Parola ise daha sonraki randevularınızda MHRS’ne giriş için kullanacağız parolanızdır, bunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra “Onay Kodu Gönder” butonuna tıklayıp formu kaydedin. Bir kaç dakika içersinde girmiş olduğunuz e-posta adresinize onay kodu gönderilecektir.

E-posta adresinize gelen postadaki onay bağlantısına tıklayıp kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra TC Kimlik Numaranız ve kendi belirlediğiniz parolanızla MHRS’ne giriş yapabilir ve randevu alabilirsiniz.

İnternetten randevu alımı ile ilgili görüntülü yardım için MHRS Sayfasındaki sağ altta göreceğiniz Yardım ikonuna tıklayabilirsiniz.

TELEFONLA HASTANE RANDEVUSU ALMAK 

Sağlık Bakanlığı ALO 182 hattını arayarak hastanemizden randevu alabilir, dilerseniz randevularınızı ALO 182 ‘den iptal edebilirsiniz. Lütfen muayene randevusu almak için ALO 182′den başka bir numarayı aramayınız.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz