Cizre Devlet Hastanesi

Cizre Devlet Hastanesi

Şırnak ili ve Cizre ilçesinde yaşayanlar için İnternetten Cizre Devlet  Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Cizre Devlet  Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve Cizre Devlet Hastanesi adresi e devlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastane Adı: Cizre Devlet Hastanesi
Cizre Devlet  Hastanesi Telefon Numarası: 0 (486) 617 04 10
Cizre Devlet  Hastanesi  Fax Numarası: (0486) 616 35 61
Cizre Devlet  Hastanesi Adresi: Sur Mahallesi Mevki
İlçe: Cizre
İl: Şırnak
Web Adres: www.cizredh.gov.tr
Cizre Devlet  Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: Cizre Devlet Hastanesi: www.cizredh.gov.tr adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca doktor çalışma takvimi, e-randevu ve online laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

 

Cizre Devlet Hastanemiz 1959 yılında Sağlık Ocağı 1965 Yılında ek Bina yapılarak Sağlık Merkezine 1974 Yılında ikinci bir ek bina yapılıp 30 Yataklı hastaneye dönüştürülerek devlet hastanesi olarak vatandaşların hizmetine girmiştir. Zamanla ilçe nüfusunun artması ile birlikte vatandaşların hizmetine cevap verilememesi nedeniyle Üçüncü defa ek bina yapımına ihtiyaç duyması üzerine 1990 yılında tekrar ek bina yapılarak 75 yatak kapasitesine uygun hala getirilmiştir. 2006 yılında tamamlanan yeni binasına taşınarak 150 yatak kapasitesine ulaşmıştır.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz