Devrek Devlet Hastanesi

Devrek Devlet Hastanesi

Zonguldak ili ve ilçelerinde yaşayanlar için İnternetten Devrek Devlet Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Zonguldak Devrek Devlet Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve Devrek Devlet Hastanesi adresi e devlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastane Adı: Devrek Devlet Hastanesi
Devrek Devlet Hastanesi Telefon Numarası: 0372 556 21 32
Devrek Devlet Hastanesi Fax Numarası: 0372 556 86 04
Devrek Devlet Hastanesi Adresi: Yeni Mahalle
İlçe: Devrek
İl: Zonguldak
Web Adres: www.devrekdevlethastanesi.gov.tr
Devrek Devlet Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: Devrek Devlet Hastanesi Hastanesi  www.devrekdevlethastanesi.gov.tr adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca e-randevu ve laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Devrek Devlet Hastanesi Online Randevu Almak İçin Ağağıdaki Resmi Tıklayınız.

mhrs-randevu-alma-sistemi

İNTERNETTEN HASTANE RANDEVU ALMAK İÇİN…

Devrek Devlet Hastanesi web sayfasında göreceğiniz “Online Randevu” butonuna tıklayıp MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ (MHRS)’ne ulaşabilirsiniz. MHRS ile randevu almak için sisteme kayıt olmak şarttır. Daha önceden hastanemizde tedavi olmuş, randevu almış olsanız dahi MHRS’nde internet üzerinden randevu alabilmek için kayıt yapılması gereklidir.

MHRS sistemine kayıt olmak için açılan MHRS sayfasındaki “Yeni Üye” butonuna tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor.

E-posta adresinizi doğru yazmak zorundasınız. Çünkü üye kaydınızla ilgili onay kodu gireceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

 

 

Parola ise daha sonraki randevularınızda MHRS’ne giriş için kullanacağız parolanızdır, bunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra “Onay Kodu Gönder” butonuna tıklayıp formu kaydedin. Bir kaç dakika içersinde girmiş olduğunuz e-posta adresinize onay kodu gönderilecektir.

E-posta adresinize gelen postadaki onay bağlantısına tıklayıp kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra TC Kimlik Numaranız ve kendi belirlediğiniz parolanızla MHRS’ne giriş yapabilir ve randevu alabilirsiniz.

İnternetten randevu alımı ile ilgili görüntülü yardım için MHRS Sayfasındaki sağ altta göreceğiniz Yardım ikonuna tıklayabilirsiniz.

TELEFONLA HASTANE RANDEVUSU ALMAK 

Sağlık Bakanlığı ALO 182 hattını arayarak hastanemizden randevu alabilir, dilerseniz randevularınızı ALO 182 ‘den iptal edebilirsiniz. Lütfen muayene randevusu almak için ALO 182′den başka bir numarayı aramayınız.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz