E-Bordro Sorgulama

E-Bordro Sorgulama

Son yıllarda e-devlet uygulaması bir çok alanda faaliyetlerini geliştirmiş ve her türlü kamusal belge işini internete dökmeyi amaçlamıştır. Bu uygulamalar elektronik imza, SGK hizmet dökümü, elektronik imza, mobil imza gibi uygulamalardır. E-Bordro Sorgulama işlemi de yine bu elektronik hizmetlerden bir tanesidir. e-bordro.muhasebat.gov.tr sitesi üzerinden sizden istenen Kimlik Numarası, Emekli Sicil Numarası, Memuriyet Sicil Numarası, Yıl, Ay ve İstihdam gibi bilgilerinizi girmektir.

Kredi çekmek ya da kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle gerekli olan belgelerden biri de bordrodur. Bunu almak için işyerinizin bağlı olduğu muhasebe firmasına uğramanız gerekiyor. Yani bir anlamda işlerinizin aksamasına neden olabilecek zaman kaybına uğrayabilirsiniz. Tüm bu sorunların önüne geçmek aslında oldukça basittir. Sistemin hayatımıza getirdiği kolaylıklar arasında yer alan e bordro sorgulama ile kısa sürede bordronuzu alabilirsiniz. Gerekli mercilere vermek için kullanabileceğiniz belge ile işlemlerinizi daha kısa sürede gerçekleştirmenin keyfine varabilirsiniz.

Her alanda olduğu gibi maaş bordrosu alanında da hizmetlerin en kalitelisini sunan e devlet sistemine http://turkiye.gov.tr adresinden giriş yaparak, bordro sorgulama butonuna tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirmenin kolaylıklarını görebilirsiniz. Sorgulama hakkında daha fazla bilgi almak ve e bordro sorgulama konusunda sormak istediğiniz tüm sorularınıza net yanıtlar bulmak için güncellenen sitemizde yorum yaparak konularla ilgili gerekli cevaplara ulaşabilirsiniz. Kısa sürede işlem yapmak isteyenlerin tercihi e devlet sistemlerini kullanarak e bordro sorgulama kolaylıklarını yaşayın. Zamanınız size kalsın, işlerinize devam edin.

 

E-bordro sorgulama için Tıklayınız.

 

e-bordro-sorgulama

 

 

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 8 yorum yapıldı:

 1. NurtenYılmaz diyor ki:

  Emekli maaş bodrosu

 2. dursun tuylu diyor ki:

  EMEKLİMAAŞBODROSU

 3. Vedat GÖKTAŞ diyor ki:

  ARALIK – 2012 EMEKLİ MAAŞ BORDROSU

 4. mustafa tafa diyor ki:

  maas bodro

 5. ALİ ERYOL diyor ki:

  SGK SSK 2013 Nisan ayın aitemekli maaş bordrom

 6. SİYAMİ diyor ki:

  son durum

 7. ayhan diyor ki:

  ekim–2013 maaş bodrom…

Yorum Yaz

Devlet ve Politika