E-Devlet

E-Devlet

E Devlet Nedir?

E-Devlet  Kapısı kavramı ülkemizde insanlar tarafından yeni tanımlanmaya başlamıştır. Edevlet ile devlet ve vatandaş arasındaki her türlü görev ve sorumlulukların dijital ortamda karşılıklı olarak gerçekleşmesini sağlar.

E-Devlet Kapısı Ülkemizde yeni bir kavram olan  e-devlet, verimliliği artırmak amacıyla ve çağdaş toplum olmanın bir gereği olarak ortaya çıkmıştır. Bu anlamda yönetenlerle yönetilenler arasındaki her türlü ödev ve yükümlülüklerin karşılıklı olarak “dijital ortamda” sürekli ve güvenli bir biçimde gerçekleştirilmesi anlamına gelmektedir.

Siz de devlet bünyesinde gelişen birçok haberden en kısa zamanda ve etkili bir şekilde haberdar olmak için www edevlet com sitemize giriş yapabilir ve istediğiniz tüm haberlere sitemiz dahilinde ulaşabilirsiniz.

Sitemizin sol kısmında yer alan menü sizlere birçok konuda yardımcı olacak ve istediğiniz bilgilere anında ulaşmanızı sağlayacaktır. E devlet sitemize siz de giriş yaparak birçok bilginin anında karşınızda olduğunu görecek ve bu bilgilerden yararlanarak amaçlarınıza ulaşabileceksiniz.

Sisteme giriş işlemleri www.turkiye.gov.tr adresinden yapılmaktadır.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. orhan diyor ki:

    ssk

  2. mehmet diyor ki:

    günüm

Yorum Yaz