E-Devlet Giriş

E-Devlet Giriş

Sosyal güvenlik kurumları, okul işleri, mahkeme işlemleri ve daha çok fazla alanda zaman kaybı yaşamadan işlerinizi halledebileceğiniz e devlet, kısa sürede elde etmek istediğiniz belgeleri sizlere sunmaya devam ediyor. Özellikle resmi işlemlerde geçerliği olan belgelerin çıkartılması için ilgili kurumlara gidip zaman kaybı yaşamak yerine e devlet giriş yaparak kısa sürede işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunu yapmak oldukça basit ve zaman kaybına uğramadan mümkün olabiliyor.

E devlet giriş yapmak için öncelikle elinizde size özel verilen bir e devlet şifresinin olması gerekiyor. E devlet giriş ekranından TC kimlik numaranızı girdikten sonra size özel şifre ile giriş yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kolay kullanım özellikleri ve işlerin kısa sürede bitirilmesi özellikleriyle devlet kontrolü altında işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa sürede daha fazla iş yapmak için kullanmanızı öneriyoruz. Her alanda işlerin pratiğe dökülmesini sağlayan e-devletsistemleri sayesinde kolaylıkların en iyisini elde etmenin keyfini çıkartacaksınız. Detaylı kullanım bilgileri için sitemizi inceleyebilirsiniz. Mahkeme, hastane, üniversite ve diğer tüm işlerinizin kolaylığı için e devlet kullanın.

 

 E devlet giriş için tıklayınız.

e devlet girişi

 

 

 

 

Etiketler: , ,

Bu yazı için 198 yorum yapıldı:

  1. naime diyor ki:

    Sayın Cumhur Başkanımız , bir kızım ve aldığımız birde evimiz var çok şükür ama eşim askerliğini yapamadı daha.ailesine bakmak zorundaydi ozaman simdide bize.kizim bakıcı ve bende o da ozel sektordeyiz.yani ikimizinde is garantisi yok ve su halde bile kizin bakicisi, masrafı, ev kredisi zor yetiyoruz hatta çoğu zaman yetmiyoruz.bu nedenle sizden bir anne bir es ve mutsuz bir kadın olarak bedelli askerligin çıkmasını rica ediyorum. Umarım sesim duyulur

  2. ejderokur diyor ki:

    edevlet giriş için şifrenin olmaması gerekiyor. para tuzağı oldu bunlar 3 kez e devlet şifresi unuttum 21 tl para ödedim.

  3. ömer ilyas diyor ki:

    e- devlet güzel bir sistem ama içeriklere uleşım zor e-posta dogrulama şifresi gönderildi diyor ama gelmedi ben nasıl içeriğe giriş yapıcam yani

Yorum Yaz