E-Devlet Girişi

E-Devlet Girişi

Resmi kurum işlerinizin kısa sürede halledilmesini sağlayan özellik ve donanımlarına sahip olan e devlet sistemleri hayatımıza girdiğinden bu yana uzun sürmesi gereken evrak işlerinin kısa sürede halledilebildiğini ifade etmek gerekiyor. E devlet girişi sayesinde evrak eksikleri gibi sorunlardan dolayı beklediğiniz sıranın bozulmasına maruz kalma derdini de atlatacaksınız.

Basit bir şekilde e devlet girişi yapmanız çok kolaydır. Yapmanız gereken tek şey postaneden aldığınız kendi şahsınıza özel şifreyi E-devlet sistemleri ekranında vatandaşlık numaranızı girdikten sonra yazmak olacak. Bundan sonrası için sizin için gerekli olan belge ve sorgulamaları ilgili alanlardan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İşinizin daha hızlı gerçekleşmesi ve sonucunu öğrenmek istediğiniz sorgulamaların daha kısa sürede halledilmesi için beklemenize gerek kalmadan sistemi kullanabilirsiniz. Pratik bir şekilde kullanılabilen E-devlet girişi ile işlerinizi yaparken zaman kaybı yaşamayacaksınız. Sistem hakkında detaylı bilgilere yer verdiğimiz sitemizde incelemelerde bulunarak alanlarında nasıl kullanıldığı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri en hızlı şekilde daha anlaşılır şekilde sizlere sunmaya devam ediyoruz.

 E Devlet Girişi İçin Tıklayınız.

 

Etiketler: , ,

Bu yazı için 86 yorum yapıldı:

 1. admin diyor ki:

  Polat bey ikinci defa e devlet şifresi alma ücreti 4 TL dir bilginiz olsun.

 2. zafer kılıncarslan diyor ki:

  devlet sifremle giriş yabmıyorum

 3. halimgenç diyor ki:

  icraborclarım

 4. halimgenç diyor ki:

  edevlet girişimi yapamıyom

 5. cumhur savran diyor ki:

  e devlet şifremle giriş yapamıyorum

 6. mehmet diyor ki:

  sayın başbakanım ben afyon şeker fabrikasında 5 ay 20 gün çalışan işçiyim tayip erdoğan hastasıydım sizden kadro verir diye çok umudum vardı bütün hayallerim kırıldı benim ve arkadaşlarımın bizlerinde çoluğu çocuğu var bizler nasıl geçiniyoruz önce allahtan sonra sizden bir seviçli bir haber bekliyoruz saygılarımla.

 7. TURGAY DİNKTEPE diyor ki:

  SABIKA KAYDI CIKTISI ALMAM GEREK AMA BASARAMADIM YARDIMCI OLABILIRMISINIZ

 8. SALİH ÖZSOY diyor ki:

  Kaç. İşgünüm. Olmuş

 9. Anonim diyor ki:

  nezaman emekli olurum

 10. Hasan kara. diyor ki:

  Büyük. Kolaylık. Herkese. Hayırlı. Olsun

 11. bedi diyor ki:

  şifremi unuttuğumdan pttyeni şifre aldım.eski şifremi bilmediğimden yeni şifremi oluşturamıyorum ne yapmalıyım?

Yorum Yaz