E Devlet SGK Prim Sorgulama

E Devlet SGK Prim Sorgulama

E Devlet üzerinden yapabileceğimiz işlemlerden biriside SGK Prim Sorgulama işlemidir. Bu işlemi yaparak toplam sgk günümüzü, sgk prim gün sayımızı, sgk prim tutarımızı ve toplam sgk prim tutarımızı öğrenebiliriz.

Ayrıca bu işlemin en güzel yanı ise yeni işe başlayan birinin sigortasının işyeri tarafından yatırılıp yatırılmadığını rahatlıkla kontrol edebilir ve iş yerini uyarabilir.

E devlet uygulaması artık günlük hayatımızda kolaylıgı ve basit kullanımı sayesinde hep karşımıza çıkmaktadır. Sitemiz üzerinden e devlet üzerinden yaptığınız tüm işlemleri kolayca sorgulayabilirsiniz.

E Devlet Sgk Prim sorgulama işlemlerinizi aşagıdaki linkimize tıklayarak gittiğiniz sayfada 4A Hizmet Dökümü’ne tıklayarak sorgulama yapabilirsiniz.

Daha farklı işlemlerinizi yapmak için anasayfada kategoriler bölümünden ulaşabilirsiniz veya arama butonumuza yapmak istediğiniz uygulamayı yazarak bulabilirsiniz.

E Devlet SGK Prim Sorgulama

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 19 yorum yapıldı:

 1. admin diyor ki:

  Tayfur bey gününüzü e devlet şifresi ile turkiye.gov.tr adresinden yukarıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz. SSK gün sorgulama işlemini esgm.gov.tr adresinden ise şifresiz olarak yapabilirsiniz.

 2. werrfdsxc diyor ki:

  e-devlet sgk prim sorgulama

 3. R.G. diyor ki:

  E-Devlet sgk prim sorgulaması yapmak istedim ama beceremedim ya

 4. ayhan diyor ki:

  iyi E Devlet SGK Prim Sorgulama

Yorum Yaz

Devlet ve Politika