E-Devlet SSK Hizmet Dökümü

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü bilgisini E-Devlet şifresi ile SGK Hizmet Dökümü, SSK Hizmet Dökümü, Sigortalı Hizmet Dökümü, Bağkur Hizmet Dökümü, ne zamandan beri sigortalı olduğunuzu, ne kadar ssk priminizin yatırıldığını ve tutarlarınızı gösteren hizmet dökümünü sorgulayabilirsiniz.

 

E-Devlet çıkmadan önce isteyen herkes TC Kimlik No ‘su ile SSK Hizmet Dökümüne ulaşabiliyordu.1 Kasım 2010 tarihinden sonra Devlet bunun böyle olmaması gerektiğini düşündü ve e devlet‘ e geçiş yapıldı. Herkes 2 TL ödeyerek zarf içerisinde PTT’dene-devlet şifresini alabilecek ve bu şifre ile SSK Hizmet Dökümüne ulaşabilecek. turkiye.gov.tr adresinden girilir daha sonra sırayla TC Kimlik No ve E-Devlet şifrenizi yazabileceğiniz bir sayfa karşınıza çıkar. Bu şifreleri girdiğinizde artık devlet kapısındasınız ve tüm resmi dairelerde yapmanız gereken tüm işlemleri eksiksiz, sıra beklemeden yapabilirsiniz.

E-devlet sisteminin kullanıcılarına karşı sunduğu en güzel hizmetlerden biriside döküm alınabilmesidir. Kullanıcılar bu şekilde çıktılarını alarak diledikleri şekilde kullanabilmektedir. Bu işlemler sayesinde kullanıcılarına büyük bir zaman kazandıran e-devlet sistemi herkes tarafından büyük beğeni toplamaktadır. E-Devlet sisteminde bazı sorunların olması bazı kullanıcılar tarafından olumsuz karşılanmasına rağmen sistem yöneticileri her geçen gün sistemi güncelleyerek kullanıcılarına en kaliteli ve en güvenli bir şekilde hizmet sunmayı hedeflemektedir. Sistemi kontrol eden yöneticiler kullanıcılardan gelen talepleri de değerlendirerek sistemdeki açıkları tespit etmekte ve sürekli güncellemektedir. Sistemin amacı tamamen güvenli bir şekilde insanların ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilecekleri bir ortam yaratmaktır. Bu gayede çalışmalarını yürüten e-devlet sistemi geri dönüşüme de ne kadar değer verdiğini göstermektedir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 115 yorum yapıldı:

 1. abdurrahman demir diyor ki:

  sigorta pirim günümü ögrenmek istiyorum

 2. bariş diyor ki:

  hakkımda ne işlem varsa bilmek istiyorum

 3. abbas diyor ki:

  Ne kadar Maais aliyorum.

 4. mahir san diyor ki:

  emekliligime ne kadar kaldı

 5. mustafa tezcan diyor ki:

  nezaman emeklı olurum

 6. mustafa tezcan diyor ki:

  nezaman emeklı olurum
  nıye ogrenemıyorum

 7. mustafa tezcan diyor ki:

  tarf edınız

 8. ahmet diyor ki:

  e devlet ssk hizmet dökümünü nasıl alabilirim.

 9. admin diyor ki:

  Ahmet bey sorunuzun cevabı yazımızda mevcut ordan bakabilirsiniz ve ya yanda verceğimiz linki tıklayarakta e devlet ssk hizmet dökümü sorgulaması yapabilirsiniz. E Devlet

 10. zekeriya diyor ki:

  arkadaslar bana gss den para cezası gelmıs bunu ıptal edebılırmıyz yorum beklıyorum

Yorum Yaz