E-Devlet SSK Sorgulama

E-Devlet SSK Sorgulama

E-Devlet SSK Sorgulama sayfalarından giriş yapmak sureti ile en detaylı bilgilere ulaşım fırsatı bulan çok sayıda insan, devlet kurumlarında yığılmaya neden olmadan, her yerden internete girmek sureti ile bu tür işlemlerini kolayca yerine getirebilmektedirler. Çok geniş kapsamlı içerikli olan bu güncel programlar, kurumlarda yapılan çalışmaları anlık olarak sisteme girerken, vatandaşın da bilgi almasına önemli oranda yardımcı olan bir sistemi oluşturmuştur.

Kişisel bilgilerin korunması kapsamında SSK Sorgulama işlemlerinin tek merkezden hızlı ve güvenli bir şekilde yürütülebilmesi için 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle SSK Sorgulama işlemleri de artık sisteminden PTT’den alınacak kişiye özel şifre ile yapılabilecek.

e-devlet-ssk-sorgulama

E-Devlet SSK Sorgulama yapabilmek için E-Devlet sorgulama sistemine TC kimlik no ve en yakin PTT’den aldığınız e-Devlet Şifresi’yle sisteme giriş yapmalısınız. Sisteme ilk girdiğinizde yeni şifre belirlemelisiniz. En az 8 karakter en az bir harf ve bir sayı içermesi gereken yeni şifreyle değiştirmeniz istenecek.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 58 yorum yapıldı:

 1. BAYRAM dedi ki:

  NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLIRİM

 2. yüksel-candemir dedi ki:

  ssk-gün-sayımım

 3. badeser dedi ki:

  e devlet şifresı ilenasıls gfırcemya

 4. Nurullah sarişın dedi ki:

  E devlet sıfrem gulc9sar

 5. yılmaz dedi ki:

  12/02/1991 den 24/03/2008 tarihine kadar memurdum 10/05/2011 den buyana SSK lı olarak çalışıyorum doğum tarihim 06/08/1967 ne zaman emekli olurum olursam SSK danmı olacam

 6. ferhat dedi ki:

  halka edevlet şifresi satıyonuz
  fakat kimse bilgi alamıyor
  hizmet anlayışınız okadar

 7. ferhat dedi ki:

  güvenli diyenler var şifremizle bile giremiyoz tabi güvenli olur

 8. abdurrahman.ekici dedi ki:

  Ssk.Gun.sayısı

 9. admin dedi ki:

  Abdurrahman Bey SSK Gün Sayısı Sorgulaması için verdiğim linke tıklayıp yazımısın sonundaki SSK Prim Sorgulama tıklarsanız şifresiz olarak işlem yapabilirsiniz.

 10. ali dedi ki:

  ssk pirim dökümü

 11. RAMAZAN dedi ki:

  SSK PIRIM SORULAMA

 12. canan dedi ki:

  Agustos maasimi bilmek isterim e devlet sifrem ile

 13. Hicri Kaya dedi ki:

  SGK pirim sorgulama

Yorum Yaz