Edevlet

Edevlet

Özelliklede 21. yüzyıla girmemizle internetin toplum hayatındaki yeri gün geçtikçe artmış ve bu durum devletlerin de kendilerini bu konuda geliştirmelerine yol açmıştır. İnternet yaygınlaşmaya başlamadan önce bir lüks gibi görünmesine rağmen, yaygın bir şekilde kullanılmasıyla beraber tamamen bir ihtiyaç haline gelmiştir.

E-devlet hizmetleri, ssk ve edevlet ile ilgili her şey bu sitede. Edevletve ssk hizmetleri ve edevlet ile ssk ile alakalı tüm bilgileri sunan online işlemler yapılan portal.

 

e-Devlet uygulaması internet üzerinde ihtiyacınız olan kamusal sorgulamalarda artık sık sık karşınıza çıkmaktadır. e-Devlet uygulaması www.turkiye.gov.tr sitesi üzerinden hizmet vermekte. Birçok işlem burada tek çatı altında toplanmış durumda. e-Devlet uygulamalarından faydalanabilmek için kullanıcı girişi yapılması gerekiyor. Bu kullanıcı girişi 4 yöntemle yapılmakta. En çok kullanılan e-Devlet kullanıcı giriş yöntemide e-Devlet Şifresi yöntemidir.

E-Devlet Şifresi almak için size en yakın merkez  PTT şubesinden 2 TL karşılığında şifrenize kavuşuyorsunuz. Böylece bir çok devlet kurumunda yapabileceğiniz işlemleri burada sıra beklemeden hızlıca elektronik ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 32 yorum yapıldı:

  1. AHMETYEIER dedi ki:

    ŞİFREMIEGİRİŞYAPAMIYORUM

  2. eyyüp dedi ki:

    şifremgeçersizoldu neyapmam gerekiyr

Yorum Yaz