Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İzmir ili ve  ilçesinde yaşayanlar için İnternetten Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi adresi e devlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastane Adı: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon Numarası: 444 13 43
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Fax Numarası: –
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Adresi: Bornova /İZMİR  35040
İlçe: Bornova
İl: İzmir
Web Adres: www.egehastane.ege.edu.tr
Ege Üniversitesi Tıp FakültesiHastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi randevu sıralamasında MHRS ile alınan randevuların bir önceliği yoktur. www.egehastane.ege.edu.tr adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca e-randevu ve laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Almak İçin Ağağıdaki Resmi Tıklayınız.

mhrs-randevu-alma-sistemi

İNTERNETTEN HASTANE RANDEVU ALMAK İÇİN…

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi web sayfasında göreceğiniz “Online Randevu” butonuna tıklayıp MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ (MHRS)’ne ulaşabilirsiniz. MHRS ile randevu almak için sisteme kayıt olmak şarttır. Daha önceden hastanemizde tedavi olmuş, randevu almış olsanız dahi MHRS’nde internet üzerinden randevu alabilmek için kayıt yapılması gereklidir.

MHRS sistemine kayıt olmak için açılan MHRS sayfasındaki “Yeni Üye” butonuna tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor.

E-posta adresinizi doğru yazmak zorundasınız. Çünkü üye kaydınızla ilgili onay kodu gireceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

 

Parola ise daha sonraki randevularınızda MHRS’ne giriş için kullanacağız parolanızdır, bunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra “Onay Kodu Gönder” butonuna tıklayıp formu kaydedin. Bir kaç dakika içersinde girmiş olduğunuz e-posta adresinize onay kodu gönderilecektir.

E-posta adresinize gelen postadaki onay bağlantısına tıklayıp kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra TC Kimlik Numaranız ve kendi belirlediğiniz parolanızla MHRS’ne giriş yapabilir ve randevu alabilirsiniz.

İnternetten randevu alımı ile ilgili görüntülü yardım için MHRS Sayfasındaki sağ altta göreceğiniz Yardım ikonuna tıklayabilirsiniz.

TELEFONLA HASTANE RANDEVUSU ALMAK 

Sağlık Bakanlığı ALO 182 hattını arayarak hastanemizden randevu alabilir, dilerseniz randevularınızı ALO 182 ‘den iptal edebilirsiniz. Lütfen muayene randevusu almak için ALO 182′den başka bir numarayı aramayınız.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz