Elektrik borcu sorgulama istanbul anadolu yakası

Elektrik borcu sorgulama istanbul anadolu yakası

Elektrik borcu sorgulama işlemleri için artık ödeme noktalarına gitmenize gerek yok. Bilişim çağını yaşadığımız günümüzde internet üzerinden tek bir tıkla online elektrik borcu sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz mümkün.

 

Bu yazımızda, İstanbul anadolu yakasında yaşayan vatandaşların Edevlet sitemizin online elektrik borç sorgulama sayfası üzerinden nasıl online borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilecekleri hakkında bilgiler vereceğiz.

 

Ülkemizin tamamında elektrik dağıtımı TEDAŞ kurumu tarafından yapılmaktadır. Vatandaşlar elektrik borcu sorgulama ve elektrik borcu ödeme işlemlerini TEDAŞ kurumunun resmi web sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirebiliyor.

 

Ancak, bu durum İstanbul anadolu yakası için geçerli değil. İstanbul anadolu yakasında yaşayan vatandaşların online elektrik borcu sorgulama istanbul avrupa yakası işlemini gerçekleştirebilmeleri için AYEDAŞ resmi web sitesine giriş yapmaları gerekiyor.

 

AYEDAŞ resmi web sitesi üzerinden online işlem yapmak isteyen ancak, AYEDAŞ resmi web sitesinin adresini bilmeyen vatandaşlar, yazımızın sonunda paylaşacağımız resme tıklayarak ayedaş elektrik borcu sorgulama sayfasına direkt erişim sağlayabilirler.

 

AYEDAŞ resmi web sitesine erişim sağlayan vatandaşlar elektrik borç sorgulama işlemini ONLİNE İŞLEMLER bölümü üzerinden gerçekleştirebilirler.

 

AYEDAŞ ONLİNE İŞLEMLER bölümünde vatandaşlara elektrik borcu sorgulama hizmetinin dışında farklı online hizmetlerde sunuluyor. AYEDAŞ üzerinden vatandaşlara sunulan tüm hizmetler alttaki gibidir.

AYEDAŞ elektrik borcu sorgulama online işlemler merkezi :

1. Online abonelik,

 

2. Kaçak elektrik ihbarı,

3. Bilgi güncelleme,

 

4. Borç sorgulama,

 

5. Fatura itiraz,

 

6. Bilgi edinme formu,

 

7. Bimer,

 

8. Mobil öğren,

 

9. İstek ve öneri,

 

10. Genel aydınlatma şikayet,

 

11. Müşteri memnuniyeti anketi,

 

12. Staj başvurusu.

 

AYEDAŞ online işlemler böülümünde yukarıdaki hizmetlerin tamamından ücretsiz, güvenli ve hızlı bir şekilde faydalanabiliyorsunuz. Ayedaş elektrik borcu sorgulama işlemini gerçekleştirmek için ONLİNE İŞLEMLER bölümünde BORÇ SORGULAMA seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra AYEDAŞ elektrik borç sorgulama sayfasına erişim sağlayacaksınız.

 

AYEDAŞ online elektrik borcu sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz için elektrik faturanızın yanınızda olması gerekiyor. BORÇ SORGULAMA sayfasında sizden istenilen bilgileri ilgili alanlara girip, SORGULA butonuna tıkladığınızda geçmiş dönemlerle birlikte olmak üzere en güncel borç tutarınızın genel toplamı karşınıza çıkıyor.

 

AYEDAŞ online elektrik borcu sorgulama sayfası üzerinden online işlem yapmak için alttaki resme tıklamanız yeterlidir. Alttaki resim üzerinden AYEDAŞ elektrik borcu sorgulama sayfasına direkt erişim sağlayacaksınız.
edevlet, ayedaş elektrik borcu sorgulama, elektrik borcu sorgulama, ayedaş borç sorgulama, ayedaş fatura sorgulama, elektrik borcu sorgulama istanbul anadolu yakası, elektrik borç sorgulama, www.edevlet.com

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. SALİH ZORBACI dedi ki:

    Bu ayki elektrik faturası 169.00 TL aşırı fazla nedeni nedir

Yorum Yaz