Gaziemir Devlet Hastanesi

Gaziemir Devlet Hastanesi

İzmir ili ve Gaziemir ilçesinde yaşayanlar için İnternetten Gaziemir Devlet Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Gaziemir Devlet Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve Gaziemir Devlet Hastanesi adresi e devlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastanede Olan Branşlar: AİLE HEKİMLİĞİ, ÇOCUK HASTALIKLARI, DERMATOLOJİ, GENEL CERRAH, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI, İNTANİYE, KADIN-DOĞUM, KULAK BURUN BOĞAZ, ORTOPEDİ, PSİKİYATRİ, ÜROLOJİ

Hastane Adı: Gaziemir Devlet Hastanesi
Gaziemir Devlet Hastanesi Telefon Numarası: –
Gaziemir Devlet Hastanesi  Fax Numarası:-
Gaziemir Devlet Hastanesi Adresi: Gaziemir merkez
İlçe: Gaziemir
İl: İzmir
Web Adres: www.gaziemirdh.gov.tr
Gaziemir Devlet  Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: Gaziemir Devlet Hastanesi  www.gaziemirdh.gov.tr  adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca e-randevu ve laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

 

İNTERNETTEN HASTANE RANDEVU ALMAK İÇİN…

Gaziemir Devlet Hastanesi  web sayfasında göreceğiniz “Online Randevu” butonuna tıklayıp MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ (MHRS)’ne ulaşabilirsiniz. MHRS ile randevu almak için sisteme kayıt olmak şarttır. Daha önceden hastanemizde tedavi olmuş, randevu almış olsanız dahi MHRS’nde internet üzerinden randevu alabilmek için kayıt yapılması gereklidir.

MHRS sistemine kayıt olmak için açılan MHRS sayfasındaki “Yeni Üye” butonuna tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor.

E-posta adresinizi doğru yazmak zorundasınız. Çünkü üye kaydınızla ilgili onay kodu gireceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Parola ise daha sonraki randevularınızda MHRS’ne giriş için kullanacağız parolanızdır, bunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra “Onay Kodu Gönder” butonuna tıklayıp formu kaydedin. Bir kaç dakika içersinde girmiş olduğunuz e-posta adresinize onay kodu gönderilecektir.

E-posta adresinize gelen postadaki onay bağlantısına tıklayıp kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra TC Kimlik Numaranız ve kendi belirlediğiniz parolanızla MHRS’ne giriş yapabilir ve randevu alabilirsiniz.

İnternetten randevu alımı ile ilgili görüntülü yardım için MHRS Sayfasındaki sağ altta göreceğiniz Yardım ikonuna tıklayabilirsiniz.

TELEFONLA HASTANE RANDEVUSU ALMAK 

Sağlık Bakanlığı ALO 182 hattını arayarak hastanemizden randevu alabilir, dilerseniz randevularınızı ALO 182 ‘den iptal edebilirsiniz. Lütfen muayene randevusu almak için ALO 182′den başka bir numarayı aramayınız.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Anonim dedi ki:

    hacer adına gaziemir devlet hastanesine randevu almak istiyorum

  2. admin dedi ki:

    Hacer hanım MHRS sistemine kayıt olduktan sonra şifre ve parolanız ile internetten randevu alabilirsiniz.

Yorum Yaz