Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi

Ağız ve diş hastalıkları konusunda oldukça geniş hizmetler veren devlet hastaneleri arasında Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hastanesinin geniş detaylı çalışmalarından da söz etmek gerekiyor. Avrupa yakasının en bilindik ilçelerinden biri olan Güngören’de hizmet veren ve başarılı çalışmaları sonucunda diş hastalıklarından şikayet eden hastalara çözüm sunan hastane ve hastane çalışanlarının hizmetlerinin takdir edilecek hizmetler olduğunu söylemek gerekir. Güngören ADSM sayesinde artık çok fazla para harcayarak ağız ve diş sağlığınızı koruma altına almanıza gerek yok. Sosyal güvencenizle birlikte uygun fiyatlarla tedavi olabileceğiniz Güngören ADSM ile sağlıklı gülüşleri yeniden kazanacaksınız. Dilediğiniz zaman konusunda uzman olan hekimlerinden yardım alarak diş sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz.

Her türlü sorun, şikâyet ve önerileriniz ve hastane çalışanları hakkında bilgi almak için Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hastanesi ulaşmak için gerekli irtibat numaraları ve iletişim bilgilerini sizlere sunuyoruz.

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi Adresi: MERKEZ MAH. ÜNLÜ SOK. NO: 6 Güngören / İSTANBUL

Telefon: 0 212 556 36 36

Faks: 0 212 539 01 01

Güngören ADSM web sitesi: www.gungorenadsm.gov.tr

Güngören ADSM Telefonla Randevu için 182’yi arayabilirsiniz.

Önemli Not: Hastanemizde özürlü hastalar için genel anestezi ile diş tedavileri yapılmaktadır yukarıda vermiş olduğumuz linki tıklayarak ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

 

Etiketler: ,

Yorum Yaz