Hayrabolu Devlet Hastanesi

Hayrabolu Devlet Hastanesi

Tekirdağ ili ve Hayrabolu ilçesinde yaşayanlar için İnternetten Hayrabolu Devlet Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Hayrabolu Devlet Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve Hayrabolu Devlet Hastanesi adresi e devlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

TEKİRDAĞ DEVLET HASTANESİ RADYASYON ONKOLOJİSİ VE MEDİKAL ONKOLOJİ KLİNİKLERİMİZ HİZMETİNİZDE!

Tekirdağ Devlet Hastanesinde tam donanımlı bir onkoloji kliniği bulunmaktadır. İki radyasyon onkoloji uzmanı ve bir medikal onkoloji uzmanı ile hizmet vermektedir. Radyoterapi ünitesi 2011 yılında hizmete açılmış olup son teknolojik cihazlar ile tedavi uygulamaları yapılmaktadır. Yine kemoterapi kliniği 2008 yılında hizmete açılmış olup bu konuda tecrübe kazanmış hemşirelerimiz tarafından doktor kontrolünde kemoterapi tedavisi uygulanmaktadır.

Hastane Adı: Hayrabolu Devlet Hastanesi
Hayrabolu Devlet Hastanesi Telefon Numarası: 0(282) 315 44 41- 42 -43
Hayrabolu Devlet Hastanesi  Fax Numarası: 0 (282) 315 12 22
Hayrabolu Devlet Hastanesi Adresi: Aydın Evler Mh. Arslan Küme Evleri No:20 Hayrabolu / Tekirdağ
İlçe: Hayrabolu
İl: Tekirdağ
Web Adres: www.hayraboludevlethastanesi.gov.tr
Hayrabolu Devlet Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: Hayrabolu Devlet Hastanesi: www.hayraboludevlethastanesi.gov.tr adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca doktor çalışma takvimi, e-randevu ve laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.
Hayrabolu Devlet Hastanemiz 1986 yılında 50 yataklı Devlet Hastanesi olarak temeli açılmış olup; vatandaş-devlet işbirliği ile başlanan bu yatırımın inşaatı 1995 yılında tamamlanarak faaliyete açılmıştır.

Hastane 19500 m2 lik alan üzerine 50 yataklı L tipi planla inşa edilmiştir. 1. bloğu 3 kat olup poliklinik, servis idari bölümlerden oluşmaktadır. Diğer bloğu 2 kat olup ameliyathane, mutfak poliklinikler bölümünden oluşmaktadır.

 

 

Etiketler: , ,

Yorum Yaz