IMEI-MSISDN eşleşme sorgulama

IMEI-MSISDN eşleşme sorgulama

Özellikle telefon dünyasında çok fazla lazım olan IME sorgulama işlemlerinin basit bir şekilde yapılması çok önemlidir. İşin ticari boyutunu ele aldığınız zaman bir cep telefonu bayiinin ikinci el telefonları alım satım işlerini yaparken iş yoğunluğundan dolayı aldığı bir telefonun ne kadar sağlam ve güvenilir olduğunu bilmesi gerekiyor. Bunu öğrenmenin tek yöntemi IMEI-MSISDN eşleşme sorgulama işlemini yapmaktır. Daha önceleri farklı sitelerden bunu yapmak kolay olsa bile net sonuçlara bazen ulaşmak mümkün değildi. Ancak günümüzde e devlet kapsamına alınarak işlemlerin daha net elde edilmesine olanak tanınması IMEI-MSISDN eşleşme sorgulama işlemlerinde daha güvenilir iş yapmayı da beraberinde getirdi.

Sorgulama işlemlerinin günümüzde kolaylaştığı tek alan olmayan e devlet kapısında istediğiniz sorgulamayı kısa süre içinde gerçekleştirebileceğinizden emin olabilirsiniz. IMEI-MSISDN eşleşme sorgulama işlemlerini en kısa sürede yaparak alacağınız cep telefonu hakkında net bilgilere sahip olabilirsiniz. Bunun haricinde diğer mobil cihazlarının da bir nevi seri numarası olan İMEİ sorgulama işlemini gerçekleştirerek daha rahat işlem yapmanın huzur ve keyfini yakalayabilirsiniz. IMEI-MSISDN eşleşme sorgulama işlemini yapmak için edevlet sistemine giriş yapabilirsiniz. Bu işleminizi yapmak için edevlet şifresine ihtiyacınız var. e-Devlet şifresini PTT merkez şubelerinden 2 TL’ye alabilirsiniz. e-Devlet şifresini unutmanız ve kaybetmeniz halinde 4 TL karşılığında yeni şifrenizi alıyorsunuz.

Basit işlemler sonucunda halledebileceğiniz ve herhangi bir zaman kaybı yaşama durumuna maruz kalmaksızın işlemlerinizi kısa sürede yapabilirsiniz. Sizden istenen bilgileri doğru şekilde sisteme girerek hakkında bilgi almak istediğiniz cihazın bütün detaylı bilgilerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

 

Etiketler: , ,

Bu yazı için 6 yorum yapıldı:

 1. fadime dedi ki:

  kayit olmak istiyorum

 2. NECMETİN dedi ki:

  MAHKEME KARARI

 3. Ali Fuat Atay dedi ki:

  mahkeme günümü öğrenmek istiyorum.

 4. kemal çinpolat dedi ki:

  segeka dan alacagım varmı

 5. emir ulusoy dedi ki:

  ssk sorgulamak için bu siteye giriş yaptık

 6. ridvan akgül dedi ki:

  Hizmet dükümanı

Yorum Yaz