izmir izsu su borcu sorgulama

izmir izsu su borcu sorgulama

İzmir ve çevresinde yaşayan vatandaşlar su borcu sorgulama işlemlerini internet üzerinden yapabilirler. Yapabileceğiniz online işlemler sadece su borcu sorgulama ile de sınırlı değil. Vatandaşlar internet üzerinden online su boru sorgulama işlemine ek olarak su faturası ödeme, su fatura bilgisi ve arıza bildirimi gibi birçok uygulamadan faydalanabiliyor. Edevlet sitemizin bu yazısında izmir su borcu sorgulama ve diğer tüm işlemleri internet üzerinden nasıl gerçekleştirebileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz.

İnternet üzerinden su borcu sorgulama ve diğer online işlemler nasıl yapılır?

İnternet üzerinden online olarak su borcu sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız, İZSU resmi web sitesine girerek hizmetlerimiz bölümüne erişim sağlamanız gerekmektedir. İZSU resmi web sitesinin adresini bilmiyorsanız, yazımızın sonunda paylaşacağımız resme tıklayarak izsu su borcu sorgulama sayfasına erişim sağlayabilirler. izsu su borcu sorgulama sayfası üzerinden sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilmek için abone numaranızı bilmeniz gerekmektedir. Abone nomaranızı bilmediğiniz taktirde, izmir su borcu sorgulama işlemini gerçekleştiremezsiniz.

İzsu resmi web sayfası üzerinden hangi işlemler gerçekleştirilebiliyor?

İZSU resmi web sayfası üzerinden izmir su borcu sorgulama işlemi de dahil olmak üzere çok sayıda online işlem gerçekleştirebiliyorsunuz. Gerçekleştirebileceğiniz online işlemlerin tamamı devlet güvencesinde olup, herhangi bir mağduriyet söz konusu değil. İZSU üzerinden yapılabilecek online işlemlerin tamamı alttaki gibidir.

 

* Su faturası ödeme,

* Su faturası bilgisi,

* Makbuz işlemleri,

* Yıllık tahakkuk,

* Arıza bildirimi,

* Arıza takip,

* İtiraz,

* Bilgi edinme.

 

Bahsettiğimiz tüm bu işlemler sadece bir tık uzağınızda. İnternet bağlantısının olduğu tüm alanlardan izmir İZSU resmi web sitesine erişim sağlayıp, abone numaranızı girerek yukarıda paylaştığımız tüm online işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan, İZSU resmi web sitesinin BİLGİ MERKEZİ bölümünden abonelik işlemleri, 185 çağrı merkezi, su kesintileri, barajların su durumu, su kalite raporları, tesisler ve projeler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Çok kısa sürede ve güvenli bir şekilde gerçekleştireceğiniz online işlemler hem zaman açısından hemde ekonomik açıdan size avantaj sağlayacaktır. İzmir ve çevresinde yaşayan vatandaşlar alttaki resme tıklayarak İZSU resmi web sitesine erişim sağlayabilirler.

edevlet, izsu su borcu sorgulama, su borcu sorgulama, izsu borç sorgulama, izsu fatura sorgulama, izmir su borcu sorgulama, su borç sorgulama, www.edevlet.com

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz