İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi- İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi- İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İzmir ili ve ilçelerinde yaşayanlar için İnternetten İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi adresi e devlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastane Eski Adı: İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi
Hastane Yeni Adı: İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi Telefon Numarası: (0232) 243 43 43
İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi Fax Numarası: (0232) 243 15 30
İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi Adresi: Basın Sitesi Yeşilyurt
İlçe: Yeşilyurt
İl: İzmir
Web Adres: www.iaeh.gov.tr
İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi www.iaeh.gov.tr  adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca e-randevu ve laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi Online Randevu Almak İçin Ağağıdaki Resmi Tıklayınız.

mhrs-randevu-alma-sistemi

İNTERNETTEN HASTANE RANDEVU ALMAK İÇİN…

İzmir Yeşilyurt Devlet Hastanesi- İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi web sayfasında göreceğiniz “Online Randevu” butonuna tıklayıp MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ (MHRS)’ne ulaşabilirsiniz. MHRS ile randevu almak için sisteme kayıt olmak şarttır. Daha önceden hastanemizde tedavi olmuş, randevu almış olsanız dahi MHRS’nde internet üzerinden randevu alabilmek için kayıt yapılması gereklidir.

MHRS sistemine kayıt olmak için açılan MHRS sayfasındaki “Yeni Üye” butonuna tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor.

E-posta adresinizi doğru yazmak zorundasınız. Çünkü üye kaydınızla ilgili onay kodu gireceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

 

Parola ise daha sonraki randevularınızda MHRS’ne giriş için kullanacağız parolanızdır, bunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra “Onay Kodu Gönder” butonuna tıklayıp formu kaydedin. Bir kaç dakika içersinde girmiş olduğunuz e-posta adresinize onay kodu gönderilecektir.

E-posta adresinize gelen postadaki onay bağlantısına tıklayıp kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra TC Kimlik Numaranız ve kendi belirlediğiniz parolanızla MHRS’ne giriş yapabilir ve randevu alabilirsiniz.

İnternetten randevu alımı ile ilgili görüntülü yardım için MHRS Sayfasındaki sağ altta göreceğiniz Yardım ikonuna tıklayabilirsiniz.

TELEFONLA HASTANE RANDEVUSU ALMAK 

Sağlık Bakanlığı ALO 182 hattını arayarak hastanemizden randevu alabilir, dilerseniz randevularınızı ALO 182 ‘den iptal edebilirsiniz. Lütfen muayene randevusu almak için ALO 182′den başka bir numarayı aramayınız.

Etiketler: , , , , , , ,

Bu yazı için 7 yorum yapıldı:

 1. hülya gürsan dedi ki:

  Eşrefpaşa,Süleyman Taştekin,Semt polikiliniğinde,fizik tedavi kaldırılmış,mümkünse tekrar başlatılmasını diliyorum

 2. Canım Ablam dedi ki:

  doktor hanım noroloji kan vermem

 3. Şengül dedi ki:

  merhaba beinm göz atı morlukları problemim var. bunun için hastanenizde hangi bölüme gitmeliyim? yardımcı olursanız sevinirim

 4. admin dedi ki:

  Şengul hanım göz altı morluklarınız için hastanenin dermatoloji bölümünden randevu alırsanız. Dermatoloji uzmanı size yardımcı olacaktır.

 5. ahmet gülen dedi ki:

  ben sadece memnuniyetimi bildirmek için yazmak istedim.romotoloji bölümde çalışan çok değerli hanımefendi hemşire Nazmiye tomaş isimli görevlinin idareniz tarafından ödüllendirilmesi (dürüst.yardımsever bi hanfendinin görevini layıkıyla yerine getirdiğini gördüğümden)gerektiğini başarılarının devamını dilerim

 6. hamza ali dedi ki:

  hastanenizin mhrs adreslerinde narlıdere polikliniğini adresi yok.bir türlü kayıt yapıp randevu alamadım.birde tc numaramı yazmama rağmen bir sürü ahiret sorusu gibi sorular çıktı.dokuzeylül hastanesi randevu sisteminde böyle birsey yok,tc numarası girdinmi iş bitiyor.ilginize arzederim.

 7. yaren dedi ki:

  hangi çocuk doktoru haha iyi yardımcı olurmusunuz lütfen acil

Yorum Yaz