Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

İstanbul ili ve ilçelerinde yaşayanlar için İnternetten Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi e devlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastane Adı: Kartal  Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası: 0(216) 441 39 00
Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fax Numarası: 0(216) 352 00 83
Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi: Şemsi Denizer Cad. E-5 Karayolu Cevizli Mevkii 34890 Kartal / İstanbul
İlçe: Kartal
İl: İstanbul
Web Adres: www.sbkeah.gov.tr
Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi: www.sbkeah.gov.tr adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca doktor çalışma takvimi, e-randevu ve online laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Almak İçin Ağağıdaki Resmi Tıklayınız.

 

 

Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoterapi cihazları: rapid-ark, cyber-knife, satürn, siemens oncor, varian dhx,

Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanemiz 1987 yılında 150 yataklı Devlet hastanesi olarak hizmete açıldı. 1988 yılında asistan eğitiminin başlamasıyla Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını aldı. 2000 yılında Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini aldı. Hastanemiz 2012 Ocak ayı itibari ile 10 ayrı binada hizmet verilmektedir. 707 yatak kapasitesi ile 22 klinikte tıpta uzmanlık öğrencilerine eğitim verilmesinin yanı sıra hastalara üçüncü basamak sağlık hizmeti de sunulmaktadır.

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi işinin en kutsal görev olan can kurtarmak bilinciyle bugünleri yarınlara hazırlayan öncü bir sağlık kuruluşudur. Çağın gereği olarak ileri tıp teknolojilerini kullanarak klinik uygulamalarda hızlı ve doğru tanıya ulaşarak hastalarımıza en iyi tedavi modalitelerini sunmayı kendine amaç edinmiştir. Uluslar arası çalışma ve araştırmaların rehberliğinde üstün niteliklerle donanmış uzman hekim yetiştiren hastanemiz, sağlık sektöründe tercih edilen referans hastane olmayı kendine misyon edinmiştir.

Hastanemizin Cerrahi klinikleri Kanser tanı ve tedavi aşamasında güncel bilgi ve tecrübeleri ile hastalarımız için şifa kaynağı olarak hizmet sunmaktadırlar. Ayrıca Radyasyon Onkolojisi Kliniği’nde Cyberknife, Rapidarc, IMRT gibi ileri teknoloji cihazların yanı sıra Tıbbi Onkoloji kliniğide robotik cihazlarla donatılmış olduğundan hastalarımıza son derece modern ortamlarda doğru ve eksiksiz hizmet sunulmaktadır.

Türkiye’nin en büyük ve donanımlı Yara ve Yanık Tedavi Merkezine sahip olan hastanemizde yanık ve yara tedavisi konusunda çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezimizde ise yara tedavisi konusunda eksiksiz hizmet sunulmaktadır.

Organ Nakli Merkezimizde yılda 60 hastaya böbrek nakli gerçekleştirilmektedir.

Acil Tıp Merkezimiz, bölgemizdeki en donanımlı merkez olması nedeniyle oldukça fazla sayıda hastanın acil tanı-tedavi hizmetini karşılamaktadır.

 

Etiketler: , ,

Yorum Yaz