Kayseri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Hastanesi

Kayseri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Hastanesi

Kayseri ili ve  ilçesinde yaşayanlar için İnternetten Kayseri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Kayseri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve Kayseri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Hastanesi adresi edevlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastane Adı: Kayseri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Hastanesi
Kayseri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Hastanesi Telefon Numarası: 0 (352) 338-2149
Kayseri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Hastanesi Fax Numarası:-
Kayseri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Hastanesi Adresi: Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Fuar Yolu Üzeri
İlçe: Kocasinan
İl: Kayseri
Web Adres: www.kayseridogum.gov.tr
Kayseri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği HastanesiTelefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

 

Kayseri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Hastanesi Online Randevu Almak İçin Ağağıdaki Resmi Tıklayınız.

mhrs-randevu-alma-sistemi

İNTERNETTEN HASTANE RANDEVU ALMAK İÇİN…

Kayseri Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Devlet Hastanesi web sayfasında göreceğiniz “Online Randevu” butonuna tıklayıp MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ (MHRS)’ne ulaşabilirsiniz. MHRS ile randevu almak için sisteme kayıt olmak şarttır. Daha önceden hastanemizde tedavi olmuş, randevu almış olsanız dahi MHRS’nde internet üzerinden randevu alabilmek için kayıt yapılması gereklidir.

MHRS sistemine kayıt olmak için açılan MHRS sayfasındaki “Yeni Üye” butonuna tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor.

E-posta adresinizi doğru yazmak zorundasınız. Çünkü üye kaydınızla ilgili onay kodu gireceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

 

Parola ise daha sonraki randevularınızda MHRS’ne giriş için kullanacağız parolanızdır, bunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra “Onay Kodu Gönder” butonuna tıklayıp formu kaydedin. Bir kaç dakika içersinde girmiş olduğunuz e-posta adresinize onay kodu gönderilecektir.

E-posta adresinize gelen postadaki onay bağlantısına tıklayıp kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra TC Kimlik Numaranız ve kendi belirlediğiniz parolanızla MHRS’ne giriş yapabilir ve randevu alabilirsiniz.

İnternetten randevu alımı ile ilgili görüntülü yardım için MHRS Sayfasındaki sağ altta göreceğiniz Yardım ikonuna tıklayabilirsiniz.

TELEFONLA HASTANE RANDEVUSU ALMAK 

Sağlık Bakanlığı ALO 182 hattını arayarak hastanemizden randevu alabilir, dilerseniz randevularınızı ALO 182 ‘den iptal edebilirsiniz. Lütfen muayene randevusu almak için ALO 182′den başka bir numarayı aramayınız.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz