Manisa Devlet Hastaneleri

Manisa Devlet Hastaneleri

Manisa devlet hastaneleri şehrin güzelliğine yakışır bir şekilde hastalara hizmet veren illerimizden biridir. Eski hastane şartlarından tamamen arındırılarak daha teknolojik ve modern yapıyla yapılandırılan hastaneler ve hastalara karşı uygulanacak tedavide modern bir hassasiyet göstermeleri, halkın devlet hastanelerine yeniden yönlenmelerini de beraberinde getirmiştir. Devletin sunduğu imkân ve hizmetler arasında olan MHRS sistemiyle randevu almanın da çok kolay olması, devlet hastanelerine olan ilgiyi arttırmıştır. TC kimlik numarası ile sisteme girerek kayıt olunabilir. Bundan sonra kendinize özel şifrenizle dilediğiniz zaman size en yakın  devlet hastaneleri randevu alma alabilirsiniz.

İyileştirmelerin yapılmasıyla özel hastanelere olan rağbetin düştüğünü de görmek mümkündür. En iyi şartların ve imkânların sunulduğu Manisa devlet hastanelerinde özel hastanede göreceğiniz ilgi ve alakadan fazlasını göreceğinizden emin olabilirsiniz. Yerinizden kalkmadan MHRS sistemine giriş yaparak dilediğiniz doktoru seçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ülkemizin hastane şartlarında da iyileştirmeler yapması insanlar için oldukça iyi neticeler vermektedir. Sağlıklı günlere devlet garantisi altında olmanız dileğiyle.

TELEFONLA HASTANE RANDEVUSU NASIL ALINIR?

Sağlık Bakanlığı ALO 182 hattını arayarak hastanemizden randevu alabilir, dilerseniz randevularınızı ALO 182 ‘den iptal edebilirsiniz. Lütfen muayene randevusu almak için ALO 182′den başka bir numarayı aramayınız.

İNTERNETTEN HASTANE RANDEVUSU NASIL ALINIR?

MHRS sistemine kayıt olmak için açılan MHRS sayfasındaki “Yeni Üye” butonuna tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor. E-posta adresinizi doğru yazmak zorundasınız. Çünkü üye kaydınızla ilgili onay kodu gireceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz