Niksar Devlet Hastanesi

Niksar Devlet Hastanesi

Tokat ili ve Niksar ilçesinde yaşayanlar için İnternetten Niksar Devlet Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Niksar Devlet Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve Tokat Niksar Devlet Hastanesi adresi e devlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastane Adı: Niksar Devlet Hastanesi
Tokat Niksar Devlet Hastanesi Telefon Numarası: 0 (356) 527 8800
Tokat Niksar Devlet Hastanesi  Fax Numarası: 0 (356) 527 8120
Tokat Niksar Devlet Hastanesi Adresi: Kültür Mah. M.Akif Ersoy Cad 60600 Niksar/Tokat
İlçe: Niksar
İl: Tokat
Web Adres: www.niksardh.gov.tr
Tokat Niksar Devlet Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: Tokat NiksarDevlet Hastanesi: www.niksardh.gov.tr/adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca doktor çalışma takvimi, e-randevu ve laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

 

Niksar Devlet Hastanemiz 150 yatak kapasitesi ile ileri teknolojiyi güleryüzlü ve vatandaşa hizmet bilinci ile sunan deneyimli personeli ile bölge halkına birçok branşta poliklinik,24 saat acil yardım ve yataklı tedavi hizmetleri vermektedir.


Misyonumuz: Bilimsel ve vicdani etik ve ilkelerden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini gönülden sunmak. Çalışanlarımızın kişisel ilgisi, tecrübe, teknoloji ve takım ruhuyla kaliteli sağlık hizmetleri sağlamak. Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan, meslek ahlakını benimseyen, hastanın, ailesinin ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, her zaman öncü ve yenilikçi uygulamaları ile bölgemizde ‘referans bir hastane’ olmaktır

 

Etiketler: ,

Yorum Yaz