Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi

Sakarya ili ve yenikent  ilçesinde yaşayanlar için İnternetten Sakarya Yenikent  Devlet  Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca

Hastane Adı: Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi
Sakarya Yenikent Devlet  Hastanesi Telefon Numarası: 0 264 221 35 00
Sakarya Yenikent Devlet  Hastanesi  Fax Numarası: 0 264 221 35 32
Sakarya Yenikent Devlet  Hastanesi Adresi: M.Cahit Kıraç Bulvarı / KARAMAN / SAKARYA
İlçe: Yenikent, Karaman
İl: Sakarya
Web Adres: http://www.sydh.gov.tr/
Sakarya Yenikent Devlet  Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Devlet Hastaneleri Randevu Alma )

Önemli Not: Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi: http://www.sydh.gov.tr/adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca doktor çalışma takvimi, e-randevu ve online laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Online Randevu Almak İçin Ağağıdaki Resmi Tıklayınız.

 

mhrs-randevu-alma-sistemi

Sakarya Yenikent Devlet Hastanemiz şehir merkezine 12 km uzaklıkta 50.000 m² arsa içinde 24.500 m² kapalı alanı olan 347 yatak kapasitesine sahip , bölgede dikkati çeken 5 yıldızlı bir otel görünümündedir.

Hasta odalarımız 2’şer kişilik olup, odalarda merkezi sistem klima, televizyon, telefon,dolap, banyo ve tuvalet mevcuttur.Tüm yataklı servis katlarında hasta konsültasyon odası, gündüz odaları ve bu odalarda buzdolabı bulunmaktadır. Tüm yataklı servislerimizde her bir hasta yatağı için ayrı olmak üzere alt yapısı hazırlanmış bir monitörize sistem, tansiyon aleti, merkezi oksijen-vakum ve çağrı sistemi mevcuttur . Koroner Yoğun Bakım ünitemiz 11 yataklı olup 11 hasta başı monitör ve bir ana monitör sistemine sahiptir.Ayrıca Enfekte hastalar için 1 adet izolasyon odası mevcuttur.

Toplam 11 yataktan oluşmakta olan ünitenin; zemin ve duvar kaplamaları antibakteriyel ve tek parça olarak döşenmiştir.Koroner Yoğun Bakım Ünitesinde 3 adet defibrilatör, 1 adet kan gazı cihazı,7 adet ventilasyon cihazı, 6 adet pump, merkezi oksijen ve vakum sistemi mevcuttur.

Yoğun Bakım hasta yatakları elektronik özelliğe sahip hareketlidir ayrıca 1 adet havalı yatak, mevcuttur.Merkezi monitörle hastalar izlenmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz