Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Samsun ili ve ilçelerinde yaşayanlar için İnternetten Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi adresi e devlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastane Adı: Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası: 0 (362) 230 91 00
Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Fax Numarası: 0 (362)  230 03 96
Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adresi: Adalet Mahallesi 100. Yıl Bulvarı
İlçe: Merkez
İl: Samsun
Web Adres: www.samsundogumevi.gov.tr

Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi: www.samsundogumevi.gov.tr adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca doktor çalışma takvimi, e-randevu ve online laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

 

Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanemizin

Misyonu

Modern teknoloji ile donatılmış sağlık hizmetlerini öncü uygulamalarla birleştirerek fark yaratmak, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı tıbbi etik kurallarına uyan, eğitimli, titiz, “insana değer veren” personellerle toplumun sağlık düzeyini ve yaşam kalitesini yükseltmek

Vizyonu

Varlığı ile güveni, markası ile saygıyı temsil eden; her zaman ve her koşulda doğru teşhis ve tedaviyi sunan, en üstün hizmetin “insana verilen hizmet” olduğu prensibiyle yola çıkan, ulusal ve uluslararası sağlık örgütleri tarafından referans gösterilen bir hastane olmak.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz