SSK Hizmet Dökümü

SSK Hizmet Dökümü

Ülkemizde ilerleyen internet hizmetlerinin devlet hizmetlerinin içine girmesiyle birlikte özellikle sağlık ve çalışmayla ilgili işlemlerin birçok web üzerinden yapılmasının yoluna gidilmiştir. Devlet politikası olarak işlemlerin internet üzerinde olmasıyla birlikte özellikle vatandaşlar sosyal sigortalar kurumunda ki günlerinin sayımını ssk sorgulama gibi hizmetlerin olduğu sayfalardan kolaylıkla yapabilmektedir. Bu şekilde özellikle yatırılan sigorta gününü öğrenmek isteyen herkesin son derece hızlı bir şekilde ssk gün hesabını kolaylıkla yapabilmektedir.

Ssk sorgulama hizmeti merak edilen bir sorunun internet üzerinden hiçbir ekstra masraf ve çaba gerektirmeden sadece birkaç işlem yaparak öğrenmenin mümkün olduğu sistemin ülkemize yerleşmesiyle birlikte emekliliğini bekleyen kişilerin düzenli prim ödeme grafiğinede bu tür hizmetlerden kolaylıkla faydalanabileceğini söyleyebiliriz. Hizmet konusunda devletin internet ayağını kullanmasıyla birlikte birçok konuda gelen yeniliklerle birlikte özellikle emeklilik gibi durumların öğrenilebilmesi son derece yerinde bir hizmettir. Son yılarda yapılan çalışmaların özellikle devlet kurumlarının takibinin internet üzerinden gerçekleştirilmesi durumunda en fazla başarının Sosyal Sigortalar Kurumunun hizmetleri konusunda yapıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü bilgisini E-Devlet şifresi ile SGK Hizmet Dökümü, SSK Hizmet Dökümü, Sigortalı Hizmet Dökümü, Bağkur Hizmet Dökümü, ne zamandan beri sigortalı olduğunuzu, ne kadar ssk priminizin yatırıldığını ve tutarlarınızı gösteren hizmet dökümünü sorgulayabilirsiniz.

E-Devlet çıkmadan önce isteyen herkes TC Kimlik No’su ile SSK Hizmet Dökümüne ulaşabiliyordu.1 Kasım 2010 tarihinden sonra Devlet bunun böyle olmaması gerektiğini düşündü ve e devlet’ e geçiş yapıldı.Herkes 1 TL ödeyerek zarf içerisinde PTT’den e-devlet şifresini alabilecek ve bu şifre ile SSK Hizmet Dökümüne ulaşabilecek.türkiye.gov.tr adresinden girilir daha sonra sırayla TC Kimlik No ve E-Devlet şifrenizi yazabileceğiniz bir sayfa karşınıza çıkar.Bu şifreleri girdiğinizde artık devlet kapısındasınız ve tüm resmi dairelerde yapmanız gereken tüm işlemleri eksiksiz,sıra beklemeden yapabilirsiniz.
E-devlet sisteminin kullanıcılarına karşı sunduğu en güzel hizmetlerden biriside döküm alınabilmesidir. Kullanıcılar bu şekilde çıktılarını alarak diledikleri şekilde kullanabilmektedir. Bu işlemler sayesinde kullanıcılarına büyük bir zaman kazandıran e-devlet sistemi herkes tarafından büyük beğeni toplamaktadır. E-Devlet sisteminde bazı sorunların olması bazı kullanıcılar tarafından olumsuz karşılanmasına rağmen sistem yöneticileri her geçen gün sistemi güncelleyerek kullanıcılarına en kaliteli ve en güvenli bir şekilde hizmet sunmayı hedeflemektedir. Sistemi kontrol eden yöneticiler kullanıcılardan gelen talepleri de değerlendirerek sistemdeki açıkları tespit etmekte ve sürekli güncellemektedir. Sistemin amacı tamamen güvenli bir şekilde insanların ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilecekleri bir ortam yaratmaktır. Bu gayede çalışmalarını yürüten e-devlet sistemi geri dönüşüme de ne kadar değer verdiğini göstermektedir.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 74 yorum yapıldı:

 1. sami kalaycı diyor ki:

  iyi hizmet

 2. dursune yılmaz diyor ki:

  Ssk pirim ögrenme

 3. sadık fındık diyor ki:

  prim dökumu

 4. isyankar_tayfur_355@hotmail.com diyor ki:

  ssk günümü öğrenmek istiyorum

 5. Ayten ülker diyor ki:

  E devlet şifremi aldım hiç kullanmadım e devlet hizmetlerinden faydalanabilmek için ne yapmalıyım?

 6. mehmet diyor ki:

  hizmet dökömu

 7. selim diyor ki:

  bakur af fı varmı

 8. rahmi diyor ki:

  ssk günümü örenmek işdiyorum 1ay yatmışmı diyeeee tesekürler saol

 9. mustafa diyor ki:

  bnm 1995 den ssk ya girişim var emekli yılım kac

 10. yüksel tiryaki diyor ki:

  mahkeme sonucu öğrenme

 11. celal akın diyor ki:

  ssk da geriye dönük ödeme yasası ne zaman çıkacak

 12. oktay diyor ki:

  sgk kaydım varmı bakarmısınız

 13. Kerem tek diyor ki:

  Sorgula

 14. NeuStudent diyor ki:

  Yakın Doğu Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğrenim görmekteyim. Okulumuzun hastane hizmetleri, her bölümden çok gelişmiştir.Yakın Doğu Hastanesi özel bir hastane olup öğrencilere, SGK’lılara kesinlikle tavsiye edilir. İyiki Yakın Doğuluyum.

Yorum Yaz