SSK-SGK Sorgulama

SSK-SGK Sorgulama

1-SSK SORGULAMA

SSK – SGK Sorgulama ekranında E-Devlet Şifresi ile SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, E Devlet SSK Sorgulama, SSK Gün Sorgulama yapabilirsiniz. E-Devlet SSK Sorgulama sayfasında ara sıra sorunlar yaşanılan SSK Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, E-Devlet SSK Sorgulama ve diğer SSK işlemlerini nasıl yapacağınız bilgisini ve ilgili linklerine kolayca ulaşabilirsiniz. SSK Sorgulama için linki tıklayınız.
Adım adım SSK Sorgulama ve SSK Prim Sorgulama

SSK Prim Sorgulama Yardım: E-Devlet ekranlarında SSK Sorgulama işleminizi nasıl yapacağızı adım adım anlatacağız. SSK Prim Sorgulama linkine tıklayarak açılan E-Devlet Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve en yakın PTT’den aldığınız e-Devlet Şifresi‘yle sisteme giriş yapınız. TC Kimlik numaranızı ve e-devlet şifreninizle sisteme ilk girişinizin hemen sonrasında sistem e-devlet şifrenizi değiştirmenizi önerecek. Yeni E-devlet Şifreniz onaylandıktan sonra e-devlet kapısında içeriği girdiğiniz de SSK Hizmet Dökümü’nü almak için SSK Sorgulama için yukarıdaki bağlantıyı tıklayınız.

2-SGK SORGULAMA

SSK – SGK Sorgulama ekranında E-Devlet Şifresi ile SGK Hizmet Dökümü, SGK Prim Sorgulama, E Devlet SGK Sorgulama, SGK Gün Sorgulama yapabilirsiniz. E-Devlet SGK Sorgulama sayfasında ara ara sorunlar yaşanılan SGK Sorgulama, SGK Prim Sorgulama, E-Devlet SGK Sorgulama ve diğer SGK işlemlerini nasıl yapacağınız bilgisini ve ilgili linkleri bulabilirsiniz. SGK Sorgulama için.
Adım adım SGK Sorgulama ve SGK Prim Sorgulama

SGK Prim Sorgulama Yardım: E-Devlet ekranlarında SGK Sorgulama işleminizi nasıl yapacağızı adım adım anlatacağız. SSK Prim Sorgulama linkine tıklayarak açılan E-Devlet Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve en yakın PTT’den aldığınız e-Devlet Şifresi’yle sisteme giriş yapınız. TC Kimlik numaranızı ve e-devlet şifreninizle sisteme ilk girişinizin hemen sonrasında sistem e-devlet şifrenizi değiştirmenizi önerecek. Yeni E-devlet Şifreniz onaylandıktan sonra e-devlet kapısında içeriği girdiğiniz de SSK Hizmet Dökümü’nü almak için SGK Sorgulama için yukarıdaki bağlantıyı tıklayınız.

Bilindiği üzere tüm SSK Sorgulama işlemleri 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle e-devlet üzerinden yapılabilmekte. Gidişat tüm kamu sorgulama işlemlerimizin E-Devlet’imizin sağlayacağı. Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi artık sadece vatandaşlık numaramızla tüm ssk sorgulama işlemlerimizi e-devlet ssk sorgulama sisteminden ulaşabiliriz.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 27 yorum yapıldı:

 1. hasan çolak dedi ki:

  sigorta yatıyormu

 2. hızır ekşi dedi ki:

  sgk pirimlerım

 3. hasan demirtaş dedi ki:

  ssk burç

 4. coşkunkaraca dedi ki:

  sskgünsorma

 5. murat komi dedi ki:

  sgk pirimim ne kadar

 6. Arif dedi ki:

  e devlt şifrsi ikide bir kapanıyor giremiyorum bu işte bir terslik var ama ne daha öncede şifre aldım kapandı giremedim tekrar şifre aldım yine giremiyorum şifreni unutun diyeceksiniz hayır not defterime kaydediyorum ama yine işlem yapamıyorum çünkü yanlış şifre diyor sisteme giremiyorum anlayan varsa izah etse sevinirim bu yanlışlığın biran önce düzeltilmesi gerekir saygılarımla.

 7. şahin dedi ki:

  prim günlerimi ögrenmek istiyorum

 8. ahmet turan baş dedi ki:

  Nafaka ödeme sürem nezaman bitecek? e devlet adresime bildirirseniz memnun olurum.

 9. ethem ciğden dedi ki:

  ssk dökümanı

 10. muzaffer saglam dedi ki:

  Gunumu. Ogrenmek istiyorum

 11. admin dedi ki:

  Sayın muzaffer bey yukarıdaki linkimizi tıklayarak ssk gün sorgulaması yapabilirsiniz.

 12. selman dedi ki:

  Sgk sorgulama yapmak istiyorum fakat istediğim işlemi bi türlü yapamıyorum!!!!!

Yorum Yaz