SSK Sorgulama

SSK Sorgulama

Sosyal sigortalar kurumunda herhangi bir işlem yapmanız gerekiyorsa uzun süre sıra beklemenize gerek kalmadan bilgisayarınızdan da sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Günümüz teknolojisinin getirilerinden olan ve işlemlerin kısa sürede halledilmesini sağlayan özelliklerle donatılmış e devlet sistemi sayesinde işlemlerinizi yaparken zaman kaybına uğramadan dilediğinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. SSK Sorgulama hizmetlerinden faydalanarak sistemin güzelliklerini değerlendirmeniz, zaman kaybı yaşamamanız adına en iyisi olacaktır.

E devlet sisteminin getirdiği kolaylıklar arasında yer alan ve herkesin kolaylıkla sorgulama işlemlerini yapabilmesi, mobil cihazlar üzerinden girişin sağlanabilmesi gibi önemli özellikler ile SSK sorgulama işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra SSK bölümüne girerek SSK sicil numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Doküman ve diğer belgelere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan güzel özelliklerini değerlendirerek işlerinizi kısa sürede gerçekleştirmenin kolaylıklarından faydalanabilirsiniz. Detaylı e devlet sistemi kullanımı için sitemizin diğer konularını inceleyebilirsiniz. Sizin için en iyisini ve daha fazlasını sitemizden sunmaya devam ederek pratik işlem yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Dilediğiniz her an SSK sorgulama hakkında detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

SSK Sorgulama yapabilmek için E-Devlet sorgulama sistemine TC kimlik no ve en yakin PTT’den aldığınız e-Devlet Şifresi‘yle sisteme giriş yapmalısınız. Sisteme ilk girdiğinizde yeni şifre belirlemelisiniz. En az 8 karakter en az bir harf ve bir sayı içermesi gereken yeni şifreyle değiştirmeniz istenecek.

ssk sorgulama

Aşğıda verdiğimiz linki tıklayarak sırasıyla bilgilerinizi doğru giriniz. Daha sonnra sorgula butonuna basınız, karşınıza gelen ekranda hizmet dökümü 4a, hizmet dökümü 4b ve hizmet dökümü 4c sorgulaması yapabilirsiniz. SSK’lı olarak çalışıyorsanız 4a hizmet dökümü’ne bakmanız gerekmektedir.

 

 SSK Sorgulama İçin Tıklayınız.

Etiketler: , , , , , , ,

Bu yazı için 55 yorum yapıldı:

 1. ramazan DAĞASLANI diyor ki:

  Ne Zaman Emekli Olabilirim .

 2. Kemal AĞIRMAN diyor ki:

  02.01.1991 yılındaişebaşladım.şuan6430
  çalışmışbulunmakdayım 856 iş 3 A olarakçalıştım.malülen emekli olabilirmiyim.
  ayrıca5250 iş günü üzerinde pirim ödenirse
  maşımd eksilme olurmu.

 3. hasan akgul diyor ki:

  Ne zaman emekli olabilirim 1999 yili sgortali oldum rahatsizligimdan dolayi emekli olmamlazim ne kadar maas alabilirim

 4. rahmi diyor ki:

  ssk günüm yatmışmı örenmek işdiyom 1ayı desekürler

 5. veysel diyor ki:

  sgortamın ıslıyıp ıslemedıgını ogrenmek ıstıyorum

 6. Salih Zeki İSKENDER diyor ki:

  İlişiğim olmadığına ilişkin yazı istiyorum

 7. isa alkış diyor ki:

  ssk giriş tarihi sorgulama

 8. admin diyor ki:

  Merhabalar İsa Bey yazımızdaki linki tıkladıktan sonra bilgilerinizi eksiksiz alarak doldurduktan sonra 4A Hizmet dökümünü tıklayarak ssk giriş tarihinizi sorgulayabilirsiniz.

 9. Mahmut ergün diyor ki:

  E devlet şifrem var ama uzun süredir girmediğimden dolayı sanırım iptal olmuş girişimi onaylamıyor ne yapmam gerekiyor yeni bir şifremi alıcam yosa bana yeni bir şifremi göndereceksiniz bilginize arz olunur 05.03.2014

 10. mustafa eren diyor ki:

  özürlü aylıkları kesildi veya kesintiye uğradı sebebi özürlü kişi ailesinden ayrı adresde olacakmış birde ben ağır özürlü olduğumdan bin tl civarı alıyordum verdikleri 65 tl anam 74 yaşında baypaslı babam kronik astım bronşitli 78 yaşına benim halim ne olacak devlet elini bizden çekti kime nereye başvuracağız napacağız özürlü insan ne yapabilirki karnını doyursun yetkililerden yardım istiyorum.

Yorum Yaz

Devlet ve Politika