SSK SSK Hizmet Dökümü

SSK SSK Hizmet Dökümü

SSK Hizmet Dökümü Sorgulaması yapabilmek için PTT den alınmış e-devlet şifrenizle SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, SSK Gün Sorgulama, SSK Maaş Sorgulama ve SSK Emekli Maaşı sorgulamalarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

SSK Gün Sorgulama işlemi e-devlet ve sgk.gov.tr adresinden olmak üzere e devlet şifreli ve e devlet şifresiz olarak iki şekilde yapılmaktadır.
Kişisel bilgilerin korunması kapsamında sorgulama işlemlerinin tek merkezden hızlı ve güvenli bir şekilde yürütülebilmesi için 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle işlemleri artık e-devlet sistemi üzerinden PTT’den alınacak kişiye özel e-devlet şifresi ile yapılabilecek. 2 TL ödeyerek PTT’den aldığınız, üzerinde TC kimlik no’su olan nüfus cüzdanınızla e-devlet şifrenizi alıyorsunuz. E-devlet şifrenizi kaybetmeniz halinde yenisini 4 TL ödeyerek alacağınızı unutmayın. E-Devlet Kapısından ilk girişinizde e-devlet sistemi size e-devlet şifresini değiştirmenizi isteyecek. Yeni e-devlet şifreniz giriş yaptıktan sonra artık e-devlet üzerinden dilediğiniz SSK sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. E-devlet içinde kısa yoldan SSK Prim Sorgulama yapmak için. e-devlet Sorgulama sisteminde SSK Sorgulama işlemleri başlığı altında sorgulanabiliyor.4/a Hizmet Dökümü başlığı altında sorgulama yapabilirsiniz.

S.S.K. ( Sosyal Sigortalar Kurumu ) ile ilgili tüm işlemleriniz için bilindiği üzere e-devlet uygulamaları bünyesi içerisinde elektronik hizmet başlamıştır. Web sitemizde her türlü edevlet uygulaması ve bu uygulamaları daha yararlı kullanmak adına bilgileri siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya devam ediyoruz. SSK ile ilgili tüm işlemleriniz için yukarıda belirtilen web adresine girerek başta tüm SSK ve Bağkur işlemleri olmak üzere SSK emekli maaş sorgulama hizmetleri, SSK gün sorgulama işlemleri, SSK hizmet dökümü, SSK emekli maaşları ile ilgili beklentileriniz ve tüm diğer SSK işlemlerini online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

 T.C No ile Şifresiz Hizmet Dökümü Almak İçin TIKLAYINZ…

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazı için 113 yorum yapıldı:

 1. şaban kılıç diyor ki:

  bu sitelerin insanların kolaylıkla işleerini yapa bilmesi icin kuruluyor ama malesef sizin kurduğunuz bir sitede bakmak istediğimize baka bilmek için haker olmamız gerekir öyle sine zor ki sizin bu sitelerde bir yere girip bakmakmümkün değil siz işleri kolaylaştırmıyorsunuz dahda zorlaştırıp insanalara zora sokıyorsunuz böyle bir şey olamaz

 2. ferhat yogurtcu diyor ki:

  Ssk pirim gunleri hesaplamasi yapmak istiyorum.

 3. admin diyor ki:

  Ferhat bey yazımızda yapmanız gerekenler anlatılmıştır. Lütfen ilişkilerimizi takip ediniz .

 4. Salih Zeki İSKENDER diyor ki:

  ilişiğimin bildirilmesi

 5. şenol diyor ki:

  SINIRSIZ İNTERNET AL ODA DEVLET TARAFINDAN KISITLANSIN KENDİLERİNE HERŞEY SINIRSIZ YAKLAR OLSUN REZİLLİK

 6. ggm diyor ki:

  ssk hizmet dökümü sorgulaması yapmak ölüm gibiydi daha önceleri e devlet şifresi diye direttiler bize fakat şimdi artık tc kimlik bilgilerimizle bu işlemlerimizi yapabiliyoruz bunu düşünenlere teşekkür ederim.

 7. yusuf diyor ki:

  Ssk prim dökümü sorgulamak istiyorum. Nasıl yapcam bunu şifresiz anlatırmısınız.

 8. admin diyor ki:

  Yusuf bey yazımızın altında Tc no ile ssk hizmet alma linkimize tıklayınız ssk prim sorgulaması yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

Devlet ve Politika