Su borcu ödeme Ankara

Su borcu ödeme Ankara

Su borcu ödeme işlemini yapmak artık çok kolay. Gelişen teknoloji ve yaygınlaşan internet kullanımı sayesinde artık birçok işlem kurum ve kuruluşların online işlemler merkezi üzerinden yapılabiliyor. Böylelikle, ne ödeme noktalarına gitmenize gerek kalıyor nede su borcu ödeme işlemi için ayrı bir uğraş vermenize. Üstelik su faturası borcu ödeme işlemi son derece hızlı bir şekilde yapılırken, vatandaşlar sunulan hizmetten ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

 

Ankara ve çevresinde yaşayan vatandaşlar için hazırladığımız bu sayfa üzerinden vatandaşlar online su borcu ödeme işleminin nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgi edinebilirler. Ankara il sınırı içerisinde yaşayan vatandaşların online su borcu ödeme işlemini yapabilmeleri için alttaki paylaşacağımız bilgileri dikkatli bir şekilde okuyup, uygulaması gerekmektedir.

Su borcu ödeme Ankara işlemleri :

Ankara ve çevresinde su dağıtım hizmeti Ankara Su ve Kanalizasyon İDARESİ ( ASKİ ) tarafından sağlanmaktadır. Su borcu ödeme Ankara işlemleri de ASKİ kurumunun resmi web sitesi üzerinden yapılmaktadır. ASKİ kurumunun resmi web sitesinin adresini bilmeyen Ankara’lı vatandaşlar, sayfanın sonunda paylaşacağımız resme tıklayarak ASKİ su borcu ödeme sayfasına direkt erişim sağlayabilirler.

 

ASKİ kurumunun resmi web sitesinin adresini bilen vatandaşların online su borcu ödeme işlemini gerçekleştirebilmesi için ASKİ ONLİNE İŞLEMLER menüsüne giriş yapmaları gerekmektedir. ASKİ ONLİNE İŞLEMLER menüsüne vatandaşlara su borcu ödeme hizmeti dışında farklı hizmetlerde sunulmaktadır. Sunulan hizmetlerin tamamı alttaki gibidir.

ASKİ ONLİNE İŞLEMLER :

* Online borç sorgulama,

 

 

* Ödenmiş – ödenmemiş tüm faturaları temizleme,

 

 

* Kredi kartı ile borç ödeme,

 

 

* Kartlı sayaç kontör yükleme,

 

 

* Önemli duyuru bilgilendirme.

 

Yukarıda aktarmış olduğumuz işlemlerin tamamını ASKİ ONLİNE İŞLEMLER menüsü üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Aski su borcu ödeme işlemi KREDİ KARTI İLE BORÇ ÖDEME seçeneği üzerinden yapılıyor. Ancak, ASKİ üzerinden online su borç ödeme işlemini yapabilmeniz için sisteme üye olmanız gerekiyor.

 

ASKİ ONLİNE İŞLEMLER menüsünde ekranın sağ alt kısmında yer alan KAYIT OL butonuna tıklayarak adınızı ve soy adınızı, TC kimlik numaranızı ve mail adresinizi girip, üyelik sözleşmesini kabul ettikten sonra GİRİŞ butonuna tıklayıp üyelik başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.
edevlet, aski su borcu ödeme, su borcu ödeme, aski borç ödeme, aski faturası ödeme, su borcu ödeme ankara, aski fatura ödeme, www.edevlet.com

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. HASAN TOPDAŞ dedi ki:

    su borcum varmı

  2. sedat kazel dedi ki:

    🙂

  3. ali dedi ki:

    ankara etimesutakı evimin su borcunu ödüyeceyim ama abone nosunu bilmiyorum tc kımlık numaramla ödüyememi saygılarımla

Yorum Yaz