Su Borcu ödeme Antalya

Su Borcu ödeme Antalya

Bilişim çağını yaşadığımız günümüzde artık bir çok işlem internet üzerinden online olarak yapılabiliyor. İnternet üzerinden online yapılan işlemler vatandaşlara önemli avantajlar ve kolaylıklar sağlıyor. Sizde online su borcu ödeme işlemini ödeme noktalarına noktalarına gitmenize gerek kalmadan evinizden, iş yerinizden yada internet bağlantısı olan herhangi bir noktadan gerçekleştirebilirsiniz.

 

Su borcu ödeme işleminin sağladığı avantajların ve kolaylıkların farkında olan vatandaşların sayısı her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Ancak, işlem her ne kadar çok sayıda vatandaş tarafından kullanılsa da, yinede çoğu vatandaş işlemi gerçekleştirme noktasında bazı problemlerle karşılaşıyor.

 

Vatandaşların karşılaştığı problemlere son vererek online su borcu ödeme işlemini sorunsuz bir şekilde yapabilmeleri için oluşturduğumuz bu sayfada, Antalya il sınırı içerisinde yaşayan vatandaşlar için geçerli olmak kaidesiyle, online su borcu ödeme Antalya işleminin nasıl yapıldığı hakkında bilgiler vereceğiz.

 

Edevlet sitemizin vereceği bilgiler sayesinde su borcu ödeme işlemini online olarak kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Antalya’da yaşayan vatandaşların online su borcu ödeme işlemini gerçekleştirebilmeleri için alttaki uygulamaları takip etmeleri gerekiyor.

Su borcu ödeme Antalya işlemleri :

Antalya ve çevresinde yaşayan vatandaşlar internet üzerinden online su borcu ödeme işlemini yapmak için ilk olarak Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü ( ASAT ) resmi web sitesine erişim sağlamalıdır. Daha sonra ASAT kurumunun ana sayfasında yer alan ONLİNE BORÇ ÖDEME bölümüne giriş yapılması gerekiyor.

 

ASAT ONLİNE BORÇ ÖDEME bölüme tıkladıktan sonra, ASAT su borcu ödeme işlemini gerçekleştireceğiniz sayfaya erişim sağlıyorsunuz. Bu sayfada ABONE NUMARASI bölümüne abone numaranızı yazıp, SORGULA butonuna tıkladıktan sonra, karşınıza dönem dönem ayrı olmak üzere su borcu listesi geliyor.

 

Listeyi inceledikten sonra, su borç ödeme işlemi yapacağınız dönemi seçip, ekranın sağ alt kısmında yer alan ÖDE butonunu tıklıyorsunuz. Bu aşamadan sonra, su borcu ödeme işlemini gerçekleştirebilmeniz için alttaki alanları doldurmanız gerekiyor.

 

1. Kart sahibinin adı soyadı,

 

2. Kredi kartının numarası,

 

3. Son kullanım tarihi gün / yıl,

 

4. Güvenlik kodu,

 

5. Visa / master.

 

İlgili alanlara gerekli bilgileri girdikten sonra, ÖDE butonuna tıklayarak su borcu ödeme işlemini tamamlıyorsunuz.

 

NOT : ASAT su borcu ödeme sayfasına direkt erişim için alttaki resmi tıklayın.
edevlet, asat su borcu ödeme, su borcu ödeme, asat borç ödeme, asat faturası ödeme, su borcu ödeme antalya, asat fatura ödeme, www.edevlet.com

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz