Su Borcu ödeme Denizli

Su Borcu ödeme Denizli

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle vatandaşlar artık birçok işlemi internet üzerinden online olarak yapabiliyor. Vatandaşların online işlem yapabilmesine olanak sağlayan kurum ve kuruluşların sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Adeta bilişim çağını yaşadığımız bu dönemlerde online yapılan işlemler sayesinde vatandaşlar evlerinden yada iş yerlerinden işlerini tek bir tıkla halledebiliyor. Su borcu ödeme işlemi de internet üzerinden online yapılan işlemlerden bir tanesi.

 

Geçmişte ödeme noktalarına gidilerek gerçekleştirilen su borcu ödeme işlemi artık internet üzerinden online yapılabiliyor. Vatandaşlara bir hayli kolaylık sağlayan bu uygulama sayesinde ayrı bir uğraş vermek zorunda kalmıyorsunuz. Su borcu ödeme işleminin sağladığı avantaj ve kolaylıklardan bahsettikten sonra, su borcu ödeme işleminin internet üzerinden nasıl yapılabileceği hakkında bilgiler vereceğiz.Aktaracağımız bilgiler Denizli ve çevresinde yaşayan vatandaşlar için geçerlidir.

Su borcu ödeme Denizli işlemleri :

Su borcu ödeme Denizli işlemini internet üzerinden online gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar ilk olarak Denizli Belediyesi resmi web sitesine giriş yapmalıdır. Denizli Belediyesi resmi web sitesine giriş yapan vatandaşlar, belediyenin ana sayfasında yer alan E-BELEDİYE MENÜSÜ üzerinden işlem yapıyor. Menüde Denizli Belediyesi su borcu ödeme işlemine ek olarak farklı hizmetlerde sunuluyor. Sunulan hizmetlerin tamamı alttaki gibidir.

E-BELEDİYE İŞEMLERİ :

1. Hızlı borç ödeme,

 

2. Adres bilgi sistemi,

 

3. Evrak takip,

 

4. Nikah rezervasyon,

 

5. Meclis kararları,

 

6. E-imar sorgulama,

 

7. İmar ruhsat takip,

 

8. İmar planı ilanları,

 

9. Hizmet rehberi,

 

10. Nöbetçi eczaneler,

 

11. Şehir kameraları,

 

12. Mezarlık bilgi sistemi,

 

13. Otobüs güzargahı,

 

14. Minibüs güzargahı,

 

15. Gezici vezne bilgileri,

 

16. Atık toplama bilgileri,

 

17. Denizli rehber haritası,

 

18. Denizli mahalle muhtarlıkları,

 

19. Son depremler.

 

Teknolojik açıdan son derece gelişmiş bir sisteme sahip olan Denizli Belediyesi, E-BELEDİYE MENÜSÜ üzerinden vatandaşlara günün her saati kesintisiz olarak hizmet vermeye devam ediyor. Su borcu ödeme Denizli işlemi yapmak isteyen vatandaşlar, E-BELEDİYE MENÜSÜ içerisinde yer alan HIZLI BORÇ ÖDEME seçeneğine tıklayarak online su borç ödeme sayfasına erişim sağlayabilir.

 

Bu say sayfa üzerinden su borcu ödeme işlemi yapmak için alttaki bilgilerden herhangi bir tanesini sisteme girmeniz yeterlidir. Girilmesi gereken bilgilerin listesi alttaki gibidir.

 

* TC kimlik no ( Bireysel ),

 

* Vergi no ( Kurumsal ),

 

* Belediye sicil no,

 

* Abone numarası.

 

Üstteki bilgilerden bir tanesini ilgili alana girip SORGULA butonuna tıkladıktan sonra, ÖDENEBİLECEK BORÇLAR bölümünde listelenen dönem borçları içerisinden ödeme yapacağınız dönemi seçerek ÖDE butonuna tıklayıp su borcu ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.
edevlet, denizli belediyesi su borcu ödeme, su borcu ödeme, denizli belediyesi borç ödeme, denizli belediyesi faturası ödeme, su borcu ödeme denizli, denizli belediyesi fatura ödeme, www.edevlet.com

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz