Su Borcu Sorgulama Adana

Su Borcu Sorgulama Adana

Teknolojinin gelişmesi ve artık birçok işlemin internet üzerinden yapılabilmesi resmi kurumlarında elektronik ortam üzerinden hizmet vermesini sağladı. Artık ülkemizdeki tüm belediyelerin ve resmi kurumların bir web sitesi bulunuyor. Eskiden sadece kurum yada belediye hakkında bilgiler vermekte olan web siteleri, artık kurumla alakalı birçok işlemin online yapılabilmesini sağlıyor. Bahsettiğimiz online işlemler sayesinde vatandaşlar kurum önünde fatura ödeme, borç sorgulama gibi işlemler için saatlerce beklemek zorunda kalmıyor. Örneğin ; Su faturası borcunuz var diyelim, su borcunuzu ödemek için kuruma yada PTT şubesine gitmenize gerek yok. Bulunduğunuz ilin su ve kanalizasyon idaresi resmi web sitesine giriş yaparak su borcu sorgulama işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Bulunduğunuz ilin su ve kanalizasyon idaresi resmi web sitesi üzerinden sadece su borcu sorgulama işlemini gerçekleştirmekle kalmayıp, su faturası borcu ödeme imkanına da sahipsiniz. Öte yandan, yapabileceğiniz online işlemler sadece su borcu sorgulama ve su faturası ödeme işlemleriyle de sınırlı değil. Gerçekleştirebileceğiniz online işlemler arasında arıza bildirimi, fatura itirazı, fatura hesaplama ve abonelik bilgileri gibi işlemlerde yapabiliyorsunuz. Edevlet sitemizde su borcu sorgulama ve diğer online işlemler hakkında genel bilgi verdikten sonra, Adana ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımızın nasıl online su borcu sorgulama adana yada online su faturası ödeme adana işlemlerini gerçekleştirebileceğini aktaracağız.

Adana ve çevresi için online su borcu sorgulama ve su faturası ödeme işlemleri nasıl yapılır?

Adana su borcu sorgulama ve su faturası ödeme işlemleri Adana su ve kanalizasyon idaresi e-Aski online işlemler modülü üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yazımızın sonunda paylaşacağımız resme tıklayarak adana su borcu sorgulama ve su faturası ödeme sayfasına bağlanabilirsiniz. Adana su ve kanalizasyon idaresi e-Aski online işlemler modülünde Aski su borcu sorgulama ve Aski fatura ödeme işlemlemlerini yapabilmek için abone numaranızı bilmeniz gereklidir. Abone numaranızı biliyorsanız, abone numarası kutusuna numarayı yazarak su borcu sorgulama yapabilirsiniz. Su borcu sorgulama yaptıktan sonra karşınıza borç dökümü çıkacaktır. Bu sayede güncel ve geriye dönük borçlarınızı görebilirsiniz. Borç dökümü hakkında bilgi sahibi olduktan sonra, dilerseniz online su faturası ödeme hizmetinden faydalanarak borcunuzu ödeyebilirsiniz.
edevlet, aski su borcu sorgulama, su borcu sorgulama, aski borç sorgulama, aski fatura sorgulama, su borcu sorgulama adana, su borç sorgulama, www.edevlet.com

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz