Su Borcu Sorgulama Sakarya

Su Borcu Sorgulama Sakarya

Su borcunuzu öğrenmek için fatura ödeme noktalarına yada banka şubelerine gitmenize ve bu alanlarda dakikalarca sıra beklemenize gerek yok. Edevlet sitemizin bu yazısında Sakarya il sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlara online su borcu sorgulama hizmeti hakkında kapsamlı bilgiler vereceğiz. İçerisinde bulunduğumuz bilişim çağına ayak uydurarak online su borcu sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere internetin hayatımıza girmesiyle insanlar birçok işi oturduğu yerden internet sayesinde yapabilme imkanına sahip oldu.

 

Bu sayede insanlar yapacakları işleri kolay takip edebiliyor, şeffaf bir platform üzerinde gerçekleştirebiliyor, tüm işlemlere kolay erişebiliyor ve yaptıkları işlemlerden anında geri dönüş alabiliyorlar. Bu bu artı noktalar insanları birçok işlemi internet üzerinden online olarak gerçekleştirmeye yöneltiyor. Bu durumun farkında olan Sakarya Büyük Şehir Belediyesi il sınırı içerisinde yaşayan vatandaşlarına online su borcu sorgulama hizmeti sunuyor.

Online su borcu sorgulama işlemi nasıl yapılıyor?

Sakarya ve çevresinde yaşayan vatandaşlar Sakarya Büyük Şehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ( SASKİ ) resmi web sayfasına giriş yaparak online su borcu sorgulama işlemini gerçekleştirebilir. Sakarya Büyük Şehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ( SASKİ ) resmi web sitesi sayfasının adresi hakkında herhangi bir bilginiz yok ise yazımızın sonunda paylaşacağımız resme tıklayarak Saski su borcu sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sakarya Büyük Şehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ( SASKİ ) ana sayfasında yer alan online işlemler modülünde üç ayrı bölüm yer alıyor. Bu bölümler sırasıyla alttaki gibidir.

 

* Su borcu srgulama,

* Su faturası ödeme,

* Arıza kaydı.

 

Sakarya Büyük Şehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ( SASKİ ) ONLİNE İŞLEM MODÜLÜ içerisinde yer alan bu bölümler sayesinde su borcu sorgulama Sakarya işlemini kolaylıkla yapabilirken, su faturası ödeme ve arıza kaydı oluşturma imkanına da sahipsiniz. Ayrıca, su borcu sorgulama işlemi sonrasında geriye dönük ödenmiş ve ödenmemiş dekontlarınızı da inceleyebiliyorsunuz.

 

Saski borç sorgulama işlemini faturanızda yer alan abone numarası ve sistem güvenlik kodunu girerek gerçekleştirebiliyorsunuz. Sakarya Büyük Şehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ( SASKİ ) online su borcu sorgulaması yapmak için alttaki resme tıklamanız yeterlidir. Resim sizi SASKİ online su borcu sorgulama Sakarya sayfasına otomatik olarak yönlendirecektir.
edevlet, saski su borcu sorgulama, su borcu sorgulama, saski borç sorgulama, saski fatura sorgulama, su borcu sorgulama sakarya, su borç sorgulama, www.edevlet.com

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz