Sürmene Devlet Hastanesi

Sürmene Devlet Hastanesi

Trabzon ili ve sürmene ilçesinde yaşayanlar için İnternetten Sürmene Devlet Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Sürmene Devlet Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve Sürmene Devlet Hastanesi adresi sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastanemizde Hizmet veren Tıbbi Birimlerimiz: Psikiatri, üroloji, laboratuvar, radyolojik görüntüleme, diyaliz, acil, ortopedi, göz, çocuk, hariciye, diş, dahiliye, kadın doğum, ağrı ve anestezi, kulak burun boğaz, cildiye poliklinikleri ile hizmet sunmaktadır.

Hastane Adı: Sürmene Devlet Hastanesi
Sürmene Devlet Hastanesi Telefon Numarası: 0 (462) 746 14 22 – 746 14 23
Sürmene Devlet Hastanesi  Fax Numarası: 0 (462) 746 14 29
Sürmene Devlet Hastanesi Adresi: Soğuksu Mah. Sürmene /TRABZON
İlçe: Sürmene
İl: Trabzon
Web Adres: www.surmenedh.gov.tr
Sürmene Devlet Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: Sürmene Devlet Hastanesi: www.surmenedh.gov.tr adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca e-randevu ve laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

 

Sürmene  Devlet  hastanesi  1972  yılında  Sağlık  Merkezinden   hastaneye  dönüştürülerek  hizmet  vermeye  başlamıştır.  Hastanemizde  ilerleyen dönemlerde  artan ihtiyaçlar  neticesinde  2001  yılında  Hemodiyaliz  ünitesi   hizmete  açılmıştır.  Ayrıca  28 . 06. 2007  tarihinde  hastane  ek binası  hizmete  açılarak  yatak kapasitesi  arttırılmıştır.


Hastanemiz  Laboratuar  Üniteleri, Röntgen ünitesi, Acil  Servis, Hemodiyaliz  Ünitesi, Endoskopi  Ünitesi, Ameliyathaneleri  ve Yataklı Servisleri ile  günümüz  insanına hak ettiği  sağlık  hizmetini  vermeye  devam  eden modern  bir  hastane  haline  gelmiştir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz