Taksim EAH (Eğitim Araştırma Hastanesi)

Taksim EAH (Eğitim Araştırma Hastanesi)

Taksim eğitim ve araştırma hastanesi taşındığından dolayı mhrs sistemi üzerinden randevu alacak iseniz ilçe olarak gaziosmanpaşa seçilmelidir.

İstanbul’un gözbebeği ilçelerinden biri de Taksimdir. Kültürsel mirası ve eski yapısıyla birlikte yeni düzene ayak uyduran modern yapısıyla da dikkat çekmektedir. Taksim Eğitim araştırma hastanesi, devlet hastanelerinden biri olup, hastaların hak ve hukuklarını sağlayan hastaların her türlü sıkıntılarında gerekli incelemeleri yapan bir hastane haline gelmiştir. Taksim eğitim araştırma hastanesinde hastaların sıkıntılarına çözüm bulması oldukça kolay olduğu gibi en ince detaya varıncaya kadar gerekli tahlil ve tahkikleri yapma özelliğini kazanmış deneyimli uzman kadrosuyla hizmetlerine devam etmektedir. Bölüm ve branşlarında uzman kadrosu olan Taksim Eğitim araştırma hastanesinde köklü araştırmalar yapılarak hastalık hakkında net sonuçların elde edilmesi sağlanmaktadır.

Her türlü sorun, şikayet ve önerileriniz ve hastane çalışanları hakkında bilgi almak için Taksim Eğitim ve Araştırma hastanesine ulaşmak için gerekli irtibat numaraları ve iletişim bilgilerini sizlere sunuyoruz.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi: Karayolları Mahallesi Osman Bey Caddesi No:120 Gaziosmanpaşa / İstanbul

Tel: +90 212 252 43 00

Faks: +90 212 249 78 04

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi web sitesi: http://www.taksimhastanesi.gov.tr/

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefonla Randevu için 182’yi arayabilirsiniz.

             

Etiketler: ,

Yorum Yaz