TC Kimlik No Sorgulama

TC Kimlik No Sorgulama

T.C. Kimlik Numaranızı öğrenebilmek için “T.C. Kimlik Numarası Sorgulama” yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada sol üst köşede Nüfusa kayıtlı olduğunuz ili seçiniz. İl Seçimini yaptıktan sonra sağ taraftaki bölümde otomatik olarak ilinize bağlı ilçeler çıkacaktır. Bunlar arasından nüfusa kayıtlı olduğunuz ilçeyi seçin. Adınızı ve soyadınızı yazdıktan sonra (büyük veya küçük harf farketmez). Resim Doğrulama yazan yerin karşısında resim üzerinde bir takım sayılar göreceksiniz. Bu sayıları Resim Doğrulama kısmına yazın. Resim Doğrulama kısmının alt kısmında sol ve sağda mavi çizgi ile ayrılmış 2 kısım göreceksiniz. 2 kısmıda doldurmanıza gerek yok. Sağ veya sol kısımlardan herhangi birini seçip doldurabilirsiniz. Biz size daha kolay olduğunu düşündüğümüz sağ tarafı öneriyoruz. Sağ tarafta sırayla Baba Adınızı ,Anne Adınız, Doğum Yılınızı (1970 gibi) ve Cinsiyetinizi seçtikten sonra T.C. Kimlik No Sorgula tuşuna basınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra formun alt kısmında T.C. Kimlik No Sorgulama Sonuçları: yazısının altında T.C. Kimlik No: yazan yerin karşısında Kalın olarak 12345678900 gibi bir sayı çıkacak. Bu sayı sizin T.C. Kimlik Numaranızdır. Çıkan sonucu bilgisayardan çıktısını almak için sayfanın sağ alt köşesinde mavi butonda Yazdır tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

T.C. Kimlik Numaramı Nasıl Doğrulayabilirim ? – T.C. Kimlik Numarası Doğrulama İşlemi

T.C. Kimlik Numaranızı doğrulamak için “T.C.Kimlik Numarası Doğrulama” yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada Resim Doğrulama yazan yerin karşısında resim üzerinde bir takım sayılar göreceksiniz. Bu sayıları Resim Doğrulama kısmına yazın. Resim Doğrulama kısmının alt kısmında T.C. Kimlik Numarası kısmına T.C. Kimlik Numaranızı yazınız ve T.C. Kimlik No Doğrulama tuşuna basınız. T.C. Kimlik No Doğrulama Sonuçları: yazısının altında isim , soyad ve doğum tarihi bilgileriniz çıkacaktır.
Yabancı Kimlik No, onbir haneden oluşan, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından, Türkiye’de herhangi bir amaçla en az altı (6) ay süreli Yabancılara Ait İkamet Tezkeresi almış olan yabancılara verilmiş tek bir sayıdır

T.C. Kimlik No Sorgulama

T.C. Kimlik No Doğrulama

Yabancı Kimlik No Sorgulama

Yabancı Kimlik No Doğrulama

Etiketler: , ,

Bu yazı için 29 yorum yapıldı:

 1. Anonim dedi ki:

  ssk hizmet dökümü işlemini tc kimlik no sorguladım teşekkürler.

 2. Anonim dedi ki:

  epostaadresini bildir

 3. Anonim dedi ki:

  src sonuçları

 4. EKMEL GECER dedi ki:

  mahkeme ile ilgili karar

 5. ramazan kulaber dedi ki:

  borç sorgulama

 6. mehmet ali çevik dedi ki:

  Milas derince köyü

 7. mehmetnecipsaraçoğlu dedi ki:

  EDEVLET ŞİFREMİ 2. VEYA 3.KEZ NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM

 8. tarık dedi ki:

  tc kimlik numaram ile icra sorgulamak

 9. murat almacı dedi ki:

  Tezkere tqrihimi ogrenmek istiyorum

 10. mehmetnecipsaraçoğlu dedi ki:

  şifremi 2. veya 3.defa nasıl değiştirebilirim

 11. hatice dedi ki:

  intaniye

 12. hakki dedi ki:

  mahkeme dosiyalari

 13. hakki dedi ki:

  mahkeme bildirmek istiyorum

 14. samet kaya dedi ki:

  tokı katılımın dan bana ev çıktı girişte kaç para ödemem gerekiyor anahtar teslimi ne zaman açık bilgi istiyorum

Yorum Yaz