Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Tokat ili ve ilçelerinde yaşayanlar için İnternetten Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi telefon numarası, fax numarası ve Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adresi e devlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastane Adı: Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi
Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi Telefon Numarası: 0 (356) 229 1640
Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi  Fax Numarası: 0 (356) 229 1639
Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi Adresi: Karşıyaka Mah Orhangazi Cad 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı Zemin Kat   60100
İlçe: Merkez
İl: Tokat
Web Adres: www.tokatagizdis.gov.tr
Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi:  www.tokatagizdis.gov.tr adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca doktor çalışma takvimi, e-randevu ve laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

 

Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi 2004 yılına kadar Tokat Dr. Cevdet Aykan Devlet Hastanesinin Diş Polikliniği olarak devam eden merkezimiz 2004 yılı basında 26 haziran kültür sarayı zemin katında 600m2 alan üzerinde diş ve protez merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. daha sonra aynı binada 1000m2 alan üzerinde sağlık bakanlığı tedavi hizmetleri genel müdürlüğünün 22 temmuz 2004 tarihli yazısı ile tokat ağız ve diş sağlığı merkezi haline dönüşerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz