Türk Telekom Fatura Ödeme

Türk Telekom Fatura Ödeme

Türk Telekom borç sorgulama ve Türk Telekom Fatura Ödeme işlemini gerçekleştirmek için öncelikle Türk Telekom Online Hizmet Merkezi (https://ett.turktelekom.com.tr/etmh/login.do?rc=h) sitesine girmelisiniz. Bu site üzerinden Türk Telekom borç sorgulama işlemi dahil olmak üzere birçok sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Türk Telekom online hizmet merkezinden nakil işlemlerini, e-fatura talebini, Wirofon işlemlerinizi, eski döneme ait ödenmemiş fatura ve güncek faturalarınızı kredi kartı ile ödeme işlemini, tarife değişikliğini, fatura görüntülemeyi, kişisel bilgilerinizi değiştirmeyi, telefon gibi ürün siparişleri gerçekleştirmeyi, arıza bildirimi gibi işlemleri yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri gerçekleştirebilmek için Türk Telekom online hizmetler sistemine üye olmak gerekiyor. Bu sisteme üye olmak için buradan(https://ett.turktelekom.com.tr/etmh/interaktifUyelik/interaktifUyelik.do?method=giris) giriş yapıp başında 0 olmadan telefon numaranızı yazıp devam butonuna tıklayıp gerekli işlemleri yaptıktan sonra üyelik işlemini bitirebilirsiniz. Ardından sisteme giriş yapıp istediğiniz sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz.
Türk Telekom borç sorgulama sistemine üye olmadan ise telefon başvurusu, fatura ödeme ve sorgulama, arıza ve istek bildirimi gibi birkaç işlem gerçekleştirilebiliniyor.

 

 

Bu işlem sayesinde kolayca Türk Telekom borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu sistemde üyelik işlemi için ya da kullanıcı adı ve parolanızı unuttuğunuzda 444 0 375 numaralı telefonu arayarak da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. yiğit çetinkaya diyor ki:

    lütfen eşim adına kayıtlı ve ücretini benim ödediğim türk telekoma ait ev telefonumuzun borcunu her ay 344 237 73 03 cep telefonuma ve yukardaki e mail adresime yollayın.TT net fatura yıllardır aynı adresime geliyor.Saygılar NOT:TT neti internetten ödeyebiliyorum ama ev telefonunu ödeyemiyorum.

Yorum Yaz