Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Van ili ve ilçelerinde yaşayanlar için İnternetten Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu alabilmek için mhrs sistemine kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası, fax numarası ve Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi e devlet sitemizden bilginize sunulmuştur.

Hastane Adı: Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Van Bölge Eğitim ve AraştırmaHastanesi Telefon Numarası: 0 (432) 217 76 04-05-06-07-08
Van Bölge Eğitim ve AraştırmaHastanesi  Fax Numarası:0 (432) 212 19 54
Van Bölge Eğitim ve AraştırmaHastanesi Adresi: Süphan Mah. Havayolu Kavşağı 1. Km
İlçe:Merkez
İl: Van
Web Adres: www.veah.gov.tr
Van Bölge Eğitim ve AraştırmaHastanesi Telefonla Randevu: 182 ( Merkezi Hastane Randevu Sistemi )

Önemli Not: Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi  www.veah.gov.tr   adresinden alacağınız e-randevu’da aynı işlevi görecektir. Web site üzerinden ayrıca e-randevu ve laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Almak İçin Ağağıdaki Resmi Tıklayınız.

mhrs-randevu-alma-sistemi

İNTERNETTEN HASTANE RANDEVU ALMAK İÇİN…

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi  web sayfasında göreceğiniz “Online Randevu” butonuna tıklayıp MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ (MHRS)’ne ulaşabilirsiniz. MHRS ile randevu almak için sisteme kayıt olmak şarttır. Daha önceden hastanemizde tedavi olmuş, randevu almış olsanız dahi MHRS’nde internet üzerinden randevu alabilmek için kayıt yapılması gereklidir.

MHRS sistemine kayıt olmak için açılan MHRS sayfasındaki “Yeni Üye” butonuna tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor.

E-posta adresinizi doğru yazmak zorundasınız. Çünkü üye kaydınızla ilgili onay kodu gireceğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Parola ise daha sonraki randevularınızda MHRS’ne giriş için kullanacağız parolanızdır, bunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Formu doldurduktan sonra “Onay Kodu Gönder” butonuna tıklayıp formu kaydedin. Bir kaç dakika içersinde girmiş olduğunuz e-posta adresinize onay kodu gönderilecektir.

E-posta adresinize gelen postadaki onay bağlantısına tıklayıp kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra TC Kimlik Numaranız ve kendi belirlediğiniz parolanızla MHRS’ne giriş yapabilir ve randevu alabilirsiniz.

İnternetten randevu alımı ile ilgili görüntülü yardım için MHRS Sayfasındaki sağ altta göreceğiniz Yardım ikonuna tıklayabilirsiniz.

TELEFONLA HASTANE RANDEVUSU ALMAK 

Sağlık Bakanlığı ALO 182 hattını arayarak hastanemizden randevu alabilir, dilerseniz randevularınızı ALO 182 ‘den iptal edebilirsiniz. Lütfen muayene randevusu almak için ALO 182′den başka bir numarayı aramayınız.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. KENAN diyor ki:

    tşk

  2. tehmine diyor ki:

    hasta oglan ablam

Yorum Yaz