SSK Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Tc no ile e devlet ssk

Sosyal sigortalar kurumunda herhangi bir işlem yapmanız gerekiyorsa uzun süre sıra beklemenize gerek kalmadan bilgisayarınızdan da sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Günümüz teknolojisinin getirilerinden olan ve işlemlerin kısa sürede halledilmesini sağlayan özelliklerle donatılmış e devlet sistemi sayesinde işlemlerinizi yaparken zaman kaybına uğramadan dilediğinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. SSK Sorgulama hizmetlerinden faydalanarak sistemin güzelliklerini değerlendirmeniz, zaman kaybı yaşamamanız adına en iyisi olacaktır.

E devlet sisteminin getirdiği kolaylıklar arasında yer alan ve herkesin kolaylıkla sorgulama işlemlerini yapabilmesi, mobil cihazlar üzerinden girişin sağlanabilmesi gibi önemli özellikler ile SSK sorgulama işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra SSK bölümüne girerek SSK sicil numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Doküman ve diğer belgelere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan güzel özelliklerini değerlendirerek işlerinizi kısa sürede gerçekleştirmenin kolaylıklarından faydalanabilirsiniz. Detaylı e devlet sistemi kullanımı için sitemizin diğer konularını inceleyebilirsiniz. Sizin için en iyisini ve daha fazlasını sitemizden sunmaya devam ederek pratik işlem yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Dilediğiniz her an SSK sorgulama hakkında detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

SSK Hizmet Sorgulama yapabilmek için E-Devlet sorgulama sistemine TC kimlik no ve en yakin PTT’den aldığınız e-Devlet Şifresi‘yle sisteme giriş yapmalısınız. Sisteme ilk girdiğinizde yeni şifre belirlemelisiniz. En az 8 karakter en az bir harf ve bir sayı içermesi gereken yeni şifreyle değiştirmeniz istenecek.

Aşağıda verdiğimiz linki tıklayarak sırasıyla bilgilerinizi doğru giriniz. Daha sonnra sorgula butonuna basınız, karşınıza gelen ekranda hizmet dökümü 4a, hizmet dökümü 4b ve hizmet dökümü 4c sorgulaması yapabilirsiniz. SSK’lı olarak çalışıyorsanız 4a hizmet dökümü’ne bakmanız gerekmektedir.

 Sorgulama İşlemlerinizi kimlik bilgilerinizle yapacağınız için muhakkak yanınızda kimliğinizi bulundurunuz.

 SSK Hizmet Sorgulama İçin Tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.